Doporučujeme


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka nůžky zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná nůžky k vybarvování pro chlapce. Omalovánka nůžky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nůžky - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Nůžky - A5            Omalovánka - Nůžky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nůžky patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, zdarma, online, omalovánka, domalovánky, Ostatní, pro děti, vymalovánky, obrázek, k vytištění, obrázky, k tisku, Nůžky, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nůžky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, uhly, fixy, tempery a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku nůžky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. pastelky, uhly nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Lego příběh, Lion King, Frozen, Astroboy či Méďa Béďa. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, koně, lokomotiva s vagónky, čert nebo též draci. Ať si vaše dítko užije malování ?.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů