Nejhledanější


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nůžky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem nůžky k vybarvování pro učitelky. Omalovánka nůžky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Nůžky - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nůžky - A5            Omalovánka - Nůžky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nůžky patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, Nůžky, omalovánka, vymalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, zadarmo, k vytisknutí, dětské obrázky, domalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, Ostatní, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nůžky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, uhly, umělecké tužky, uhlíky nebo také pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Obrázek nůžky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ? má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. fixky, uhly anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, jednotlivá zvířata či různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Indiana Jones, Equestria Girls, Rio, Rumcajs a Flintstoneovi. Je však velmi náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, houby, auto, drak a netopýr. Ať vám omalovánka nůžky přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů