Nej pět


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kravička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem kravička k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka kravičky pro děti. Obrázek kravičky ke stažení a vytištění. Omalovánka kravička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kravička - A5            Omalovánka - Kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, zdarma, Kravička, ke stažení, pro děti, Zvířata, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kravičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, pastelky, umělecké tužky, tempery nebo též tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek kravička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kravičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pastelky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, kytky, zaměstnání a pochopitelně i kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různé sporty a nebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lego příběh, Paw patrol, Rumcajs, Gormiti a Mašinka Tomáš. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, miminko, mašinka a Santa Klaus. Nechť omalovánka s kravičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů