Doporučujeme


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kravička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kravička ke kreslení pro děti. Omalovánka kravičky pro děti. Obrázek kravičky ke stažení a vytištění. Omalovánka kravička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kravička - A5            Omalovánka - Kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, online, k vytisknutí, Zvířata, k vytištění, k vybarvení, k tisku, zdarma, Kravička, pro děti, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kravičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, tužky, olejové pastely, propisovací tužky nebo též křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kravička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kravičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, čísla a pochopitelně i kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, písmena a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bezzubka, Princezna Leonora, Toy Story, Aladin anebo My little pony. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, slon, dinosauři, mašinka nebo také pes. Ať omalovánka kravička přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů