Nejstahovanější


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kravička k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná kravička k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka kravičky pro děti. Obrázek kravičky ke stažení a vytištění. Omalovánka kravička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kravička - A5            Omalovánka - Kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, pro děti, omalovánky, zadarmo, zdarma, Zvířata, k vytisknutí, vymalovánky, online, ke stažení, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kravičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, pera, voskové tužky nebo též fixky. Pomůcek na malování je pro prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kravička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kravičkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba uhlíky, umělecké tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, dopravní prostředky a pochopitelně i kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata anebo různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Bratz panenky, Bob a Bobek, Alf, Jak vycvičit draka a nebo Tlapková patrola. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tu máme k uložení jsou: loď, pes, dinosauři, draci a koně. Ať si vaše dítko užije malování kravičky.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů