Nejhledanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek slepice k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kravička k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem kravička ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka kravičky pro děti. Obrázek kravičky ke stažení a vytištění. Omalovánka kravička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kravička - A5            Omalovánka - Kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytisknutí, zadarmo, Kravička, k vybarvení, obrázek, obrázky, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánky, domalovánky, pro děti, vymalovánky, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kravička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s kravičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelky, fixy, tempery anebo akrylové barvy. Možností je dnes pro ženy k dispozici ohromné množství. Obrázek kravička lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kravičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pastelky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, zaměstnání a pochopitelně i kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Bob a Bobek, Spongebob, Aladin, Princezna Leonora a Pocahontas. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, liška, princezna, koně a nebo lokomotiva. Ať si vaše dítě užije obrázek kravičky.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů