Nej omalovánky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka kravička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená kravička k obarvení pro předškoláky. Omalovánka kravičky pro děti. Obrázek kravičky ke stažení a vytištění. Omalovánka kravička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kravička - A5            Omalovánka - Kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, online, pro děti, Kravička, obrázek, Zvířata, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kravičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, propisovací tužky, voskové tužky nebo též pera. Malovacích potřeb je pro kluky a holky fakt mnoho Omalovánku kravička lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kravičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelky, akrylové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, různá zvířátka a pochopitelně i kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel anebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Zootropolis, Bob a Bobek, Ratatouille, U nás na farmě a Jak vycvičit draka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: psi, drak, auta, traktor případně astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kravička.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů