Top omalovánky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kravička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem kravička k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka kravičky pro děti. Obrázek kravičky ke stažení a vytištění. Omalovánka kravička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kravička - A5            Omalovánka - Kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Kravička, k vytištění, obrázky, online, zdarma, k tisku, Zvířata, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kravičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tužky, tempery, křídy či umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kravička lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kravičkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, tužky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, různá zvířata a pochopitelně i kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zvířátka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Doba ledová, Marvel Rocket, Paw patrol, Brawl stars anebo Batman. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, hasiči, plachetnice, auto a Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kravičkou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů