Nej omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kravička k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kravička ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka kravičky pro děti. Obrázek kravičky ke stažení a vytištění. Omalovánka kravička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kravička - A5            Omalovánka - Kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, k vybarvení, online, elektronické omalovánky, domalovánky, obrázek, k vytištění, Zvířata, omalovánka, omalovánky, dětské obrázky, obrázky, k tisku, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kravička k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s kravičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, vodové barvy, voskovky, pera a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kravička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kravičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, vodové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, písmena či rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Tarzan, Equestria Girls, Kung Fu Panda, Alf nebo Krteček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, lokomotiva s vagónky, hasiči, auto nebo též princezna. Ať si vaše dítko užije malování kravičky.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů