Top obrázky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kravička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem kravička k omalování pro větší děti. Omalovánka kravičky pro děti. Obrázek kravičky ke stažení a vytištění. Omalovánka kravička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kravička - A5            Omalovánka - Kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Kravička, obrázky, pro děti, ke stažení, zadarmo, k vybarvení, zdarma, omalovánka, ke stáhnutí, omalovánky, Zvířata, elektronické omalovánky, k vytištění, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kravička k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s kravičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, voskové tužky, temperové barvy nebo také umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro holky k dispozici široká škála. Obrázek kravička lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s kravičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, dětské oči anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. tempery, fixy nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, kytky nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Superman, 101 dalmatinů, Ben 10, Kuře Calimero anebo Požárník Sam. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: vláček, princezna, princezna a princ, astronaut a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kravičky.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů