Nej pět


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka koniklec zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná koniklec k omalování pro předškoláky. Omalovánka koniklec je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koniklec - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Koniklec - A5            Omalovánka - Koniklec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koniklec patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, Květiny, k vytištění, k vybarvení, Koniklec, online, zdarma, obrázek, pro děti, obrázky, k vytisknutí, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koniklec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s koniklcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, pera, křídy a nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku koniklec lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s koniklcem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, pastelky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i koniklec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků nebo též květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Power Strangers, Lego příběh, Frozen, Superman a princezna Sofie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, plachetnice, astronaut, kočka a piráti. Ať si vaše dítě užije obrázek koniklce.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů