Nejlepší


Omalovánka s nemocným pejskem

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koniklec zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem koniklec k obarvování pro malé caparty. Omalovánka koniklec je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koniklec - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koniklec - A5            Omalovánka - Koniklec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koniklec patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, obrázky, pro děti, zdarma, online, k vytištění, k tisku, Koniklec, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koniklec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s koniklcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, umělecké tužky, pastelky, vodové barvy anebo uhly. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku koniklec lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s koniklcem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, umělecké tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i koniklec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jídla případně druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Zootropolis, Toy Story, Harley Quinn, Monster High a Aladin. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: čert, astronaut, dinosauři, princezna a Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s koniklcem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů