Top omalovánky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka koniklec zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem koniklec k obarvování pro školáky. Omalovánka koniklec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Koniklec - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Koniklec - A5            Omalovánka - Koniklec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koniklec patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky, Koniklec, Květiny, ke stažení, k tisku, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koniklec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s koniklcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, zvýrazňovače, umělecké tužky, akrylové barvy nebo pastelové tužky. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku koniklec lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s koniklcem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelky, zvýrazňovače případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i koniklec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, zaměstnání lidí nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kačer Donald, Mašinka Tomáš, pes Pluto, Spongebob a nebo Monster High. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: koně, princezna, houby, slon či pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou koniklce.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů