Nejhledanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koniklec k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem koniklec k vybarvení pro chlapce. Omalovánka koniklec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Koniklec - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koniklec - A5            Omalovánka - Koniklec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koniklec patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, zdarma, omalovánky, k vytištění, Koniklec, online, vymalovánky, ke stáhnutí, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koniklec k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s koniklcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, vodové barvy, uhlíky a nebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku koniklec lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s koniklcem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba křídy, olejové pastely nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i koniklec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy ptáků a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Stašpytlík, Tlapková patrola, Zhu Zhu Pets, Fifi z Květíkova a Pejsek a kočička. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, sněhulák, princezna, liška nebo také hasiči. Ať si vaše dítko užije malování koniklce.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů