Nejstahovanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koniklec k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem koniklec ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka koniklec je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koniklec - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koniklec - A5            Omalovánka - Koniklec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koniklec patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, ke stažení, online, Koniklec, k vytisknutí, omalovánky, obrázek, omalovánka, zdarma, zadarmo, domalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koniklec k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s koniklcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelky, pera, pastelové tužky a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek koniklec lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s koniklcem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. umělecké tužky, pastelky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i koniklec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, druhy jídel a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Gormiti, Rexík, Princezna a žabák, Anime anebo Alf. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stažení jsou: čert, princezna a princ, auto, hasiči nebo také slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku koniklec.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů