Nej omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka koniklec zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem koniklec ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka koniklec je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koniklec - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koniklec - A5            Omalovánka - Koniklec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koniklec patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, online, k vytištění, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, Koniklec, ke stažení, pro děti, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koniklec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s koniklcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, propisovací tužky, olejové pastely a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek koniklec lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s koniklcem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba grafitové tužky, tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, jídla a pochopitelně i koniklec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, postavy z pohádek a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Pixel art, Bořek stavitel, Avatar nebo také Brawl stars. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: mašinka, loď, piráti, auto či drak. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka koniklce bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů