Nej obrázky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka koniklec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem koniklec k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka koniklec je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koniklec - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koniklec - A5            Omalovánka - Koniklec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koniklec patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, elektronické omalovánky, omalovánka, dětské obrázky, zadarmo, k vytištění, k tisku, domalovánky, obrázky, online, k vytisknutí, Koniklec, obrázek, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koniklec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s koniklcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskové tužky, fixy, pera nebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku koniklec lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s koniklcem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, voskové tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i koniklec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různé kytky či zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Zvonilka, Among Us, My little pony, Lego a nebo Mašinka Tomáš. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: mašinka, koně, lokomotiva, astronaut případně auta. Užijte si omalovánku koniklce, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů