Nejvyhledávanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koniklec zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem koniklec k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka koniklec je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koniklec - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koniklec - A5            Omalovánka - Koniklec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koniklec patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, pro děti, online, obrázky, ke stažení, Koniklec, zdarma, obrázek, k vybarvení, Květiny, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koniklec k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s koniklcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, zvýrazňovače, uhly nebo též fixy. Potřeb na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku koniklec lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s koniklcem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pastelové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i koniklec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, různé kytky a jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Madagaskar, Peter Pan, Krtek a Ferda mravenec. Je však těžké je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, koně, princezna případně hasiči. Ať omalovánka koniklec přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů