Výběr omalovánek


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Šapitó k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem Šapitó k obarvování pro předškoláky. Omalovánka Šapitó je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Šapitó - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Šapitó - A5            Omalovánka - Šapitó - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šapitó patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, Šapitó, omalovánky, Budovy, k vytisknutí, domalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, zadarmo, zdarma, k vybarvení, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Šapitó k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Šapitó je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, voskovky, pastelky, fixky a nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Šapitó lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Šapitó má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. křídy, voskovky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, zvířátka a pochopitelně i Šapitó :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, písmena anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Rio, Astroboy, Spongebob, Méďa Béďa a Prasátko peppa. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stažení jsou: pes, princezna, plachetnice, raketa a draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Šapitó.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů