Nejhledanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Šapitó zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Šapitó k vybarvení pro dívky. Omalovánka Šapitó je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Šapitó - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šapitó - A5            Omalovánka - Šapitó - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šapitó patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, ke stažení, obrázky, obrázek, k vytištění, pro děti, k vybarvení, Šapitó, k tisku, online, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Šapitó k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Šapitó je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, uhlíky, voskové tužky nebo také olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici celá škála. Obrázek Šapitó lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Šapitó má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například tempery, vodové barvy anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, dopravní prostředky, druhy sportů a pochopitelně i Šapitó :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy ptáků nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Tarzan, Červená Karkulka, Avengers, U nás na farmě a Toy Story. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, piráti, sněhulák, koně či Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Šapitó.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů