Doporučené


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Šapitó k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem Šapitó k obarvení pro holčičky. Omalovánka Šapitó je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Šapitó - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Šapitó - A5            Omalovánka - Šapitó - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šapitó patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stáhnutí, elektronické omalovánky, omalovánky, obrázky, vymalovánky, zdarma, zadarmo, online, Šapitó, obrázek, domalovánky, omalovánka, Budovy, dětské obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Šapitó k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Šapitó je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, pastelky, akrylové barvy, fixky nebo také uhly. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici ohromné množství. Obrázek Šapitó lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Šapitó má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, pastelky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, zaměstnání lidí, různé kytky a pochopitelně i Šapitó :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, druhy jídel nebo též květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy King Kong, Včelka Mája, Letopisy Narnie, Rumcajs nebo Piráti z Karibiku. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, koně, dinosauři, princezna a astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Šapitó.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů