Doporučujeme


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Šapitó zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Šapitó ke kreslení pro maminky. Omalovánka Šapitó je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šapitó - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šapitó - A5            Omalovánka - Šapitó - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šapitó patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zadarmo, vymalovánky, pro děti, k vytištění, online, Budovy, domalovánky, Šapitó, k vybarvení, omalovánky, zdarma, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Šapitó k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Šapitó je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, olejové pastely, akrylové barvy, pera a voskovky. Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Šapitó lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Šapitó má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, olejové pastely či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, druhy jídel, písmena a pochopitelně i Šapitó :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, dopravní prostředky nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Scooby Doo, Panenka Barbie, Na vlásku, Tlapková patrola a Želvy Ninja. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, pes, auta, auto anebo princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku Šapitó.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů