Top pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Šapitó zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Šapitó ke kreslení pro děti. Omalovánka Šapitó je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Šapitó - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šapitó - A5            Omalovánka - Šapitó - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šapitó patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, zadarmo, zdarma, online, domalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, pro děti, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, Šapitó, Budovy

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Šapitó k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Šapitó je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, pera, propisovací tužky, voskovky a nebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Šapitó lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Šapitó má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixy, pera anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i Šapitó :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy ptáků nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Hulk, Hledá se Dory, Pocahontas, Anna a Elsa případně Scooby Doo. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: liška, princezna, netopýr, miminko nebo také mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Šapitó líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů