Top omalovánky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dodávka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem dodávka k vybarvování pro předškolní děti. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stáhnutí, pro děti, omalovánka, elektronické omalovánky, vymalovánky, ke stažení, obrázky, Auta, k vybarvení, online, obrázek, k vytištění, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodávka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dodávkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, propisovací tužky, olejové pastely, temperové barvy a nebo fixky. Možností je pro dívky k dispozici široká škála. Omalovánku dodávka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s dodávkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, propisovací tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivá zvířata nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Anabela: Vánoční přání, Kamarád Timmy, Sněhurka, Medvědí bratři nebo také Simpsonovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: auta, kočka, princezna a princ, netopýr a princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek dodávky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů