Nejstahovanější


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dodávka k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná dodávka k obarvení pro malá děcka. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, Dodávka, obrázek, ke stáhnutí, dětské obrázky, obrázky, k vybarvení, zadarmo, elektronické omalovánky, k vytištění, domalovánky, pro děti, omalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodávka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dodávkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, uhly, uhlíky a akrylové barvy. Možností je dnes pro slečny fakt mnoho Obrázek dodávka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dodávkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, temperové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání, jídla a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Pocahontas, My little pony, Letopisy Narnie, Království lesních strážců nebo Hledá se Dory. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: drak, Santa Klaus, piráti, Popeláři nebo také loď. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka dodávky bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů