Nej pět


Obrázek jukeboxu

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dodávka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná dodávka ke kreslení pro děti. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Auta, obrázky, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k tisku, zdarma, Dodávka, online, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodávka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s dodávkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhly, tempery, fixky, vodové barvy či tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti vskutku mnoho. Obrázek dodávka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dodávkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. uhly, tempery a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, sporty, hudební nástroje a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Tlapková patrola, Locika, Pinocchio a nebo Pat a Mat. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: houby, sněhulák, auta, astronaut a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dodávkou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů