Výběr obrázků


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka dodávka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem dodávka k omalování pro starší děti. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, domalovánky, Auta, k vytisknutí, online, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, obrázky, ke stáhnutí, vymalovánky, pro děti, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodávka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dodávkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, voskovky, křídy nebo také akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek dodávka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dodávkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy ptáků, sporty a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různá zvířata či druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Roblox, Teletubbies, Elena z Avaloru, Pocahontas a Lví král. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, Popeláři, princezna a princ, astronaut a auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dodávkou.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů