Top obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka dodávka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem dodávka k obarvování pro naše milé prcky. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Dodávka, obrázek, pro děti, obrázky, k vytisknutí, online, ke stažení, k vybarvení, k tisku, Auta, k vytištění, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodávka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dodávkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, křídy, fixy, propisovací tužky anebo tempery. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky k dispozici pestrá škála. Obrázek dodávka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dodávkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, křídy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, dopravní prostředky a nebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy pes Pluto, Astroboy, Myška Minie, Princezna a žabák nebo také Mašinka Tomáš. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, raketa, vláček, pes případně astronaut. Užijte si omalovánku dodávky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů