Doporučujeme


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dodávka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem dodávka k obarvení pro seniory. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, k tisku, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, Auta, obrázky, Dodávka, k vytištění, pro děti, online, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodávka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dodávkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, fixky, voskovky, pera a zvýrazňovače. Možností je dnes pro ženy k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dodávka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s dodávkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, počítač nebo peníze. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, fixky anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, květiny a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Hot Wheels, Toy Story, Zootropolis, Teletubbies nebo Locika. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které zde máme k uložení jsou: loď, plachetnice, princezna, pes nebo též miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dodávkou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů