Top pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka dodávka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená dodávka ke kreslení pro naše zlatíčka. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, obrázky, zdarma, k tisku, obrázek, online, k vytištění, Auta, ke stažení, Dodávka, k vytisknutí, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dodávka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s dodávkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, voskovky, fixky, pastelky a pera. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku dodávka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dodávkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. olejové pastely, voskovky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zvířátka, sporty a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, květiny anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Příběh hraček, Stašpytlík, panenka Winx, Spongebob a Pat a Mat. Je ale složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: auta, astronaut, piráti, lokomotiva a draci. Věříme, že se vám obrázek dodávky bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů