Nej omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dodávka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem dodávka k omalování pro holčičky i chlapečky. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, zdarma, online, Auta, Dodávka, k vytištění, obrázek, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dodávka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s dodávkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, vodové barvy, voskové tužky, tužky nebo také propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dodávka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dodávkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, čas či dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, vodové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, sporty a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jídla anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kocour Garfield, Roblox, Bořek stavitel, Včelka Mája či Angry birds. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, mašinka, astronaut, kočka nebo miminko. Věříme, že se vám obrázek dodávky bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů