Top omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dodávka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem dodávka k obarvování pro holky. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánka, obrázky, k vytisknutí, ke stáhnutí, zadarmo, zdarma, elektronické omalovánky, Dodávka, k vytištění, Auta, omalovánky, obrázek, vymalovánky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodávka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dodávkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, pastelové tužky, fixy a fixky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Obrázek dodávka lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dodávkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, grafitové tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, sporty, zvířátka a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata nebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Hulk, Krteček, Hannah Montana, Ferda mravenec nebo také Lví hlídka. Je ale velmi náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, liška, loď a princezna. Nechť vám omalovánka s dodávkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů