Nejvyhledávanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ornament k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem ornament k omalování pro děti. Omalovánka ornament je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ornament - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ornament - A5            Omalovánka - Ornament - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ornament patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, obrázky, Ornament, online, Ostatní, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ornament k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s ornamentem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, fixky, propisovací tužky, pastelové tužky nebo pera. Možností je dnes pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek ornament lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ornamentem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixy, fixky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, písmena a pochopitelně i ornament :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různé kytky nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Simpsonovi, Kocour Garfield, Mickey mouse a Medvídek Pú. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, psi, dinosauři, lokomotiva s vagónky a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ornament.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů