Výběr omalovánek


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ornament k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem ornament k vybarvení pro děti. Omalovánka ornament je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ornament - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ornament - A5            Omalovánka - Ornament - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ornament patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, obrázek, pro děti, k vytisknutí, zdarma, obrázky, k vytištění, Ornament, ke stažení, k tisku, k vybarvení, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ornament k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ornamentem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tužky, tempery, křídy nebo uhlíky. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ornament lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ornamentem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, tužky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i ornament :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, květiny a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Zvonilka, Furby, Avatar, Bugs Bunny a Rumcajs. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, raketa, lokomotiva s vagónky, auta nebo také princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ornament.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů