Výběr obrázků


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka ornament k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem ornament k omalování pro učitelky. Omalovánka ornament je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ornament - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ornament - A5            Omalovánka - Ornament - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ornament patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zadarmo, Ornament, vymalovánky, domalovánky, k tisku, obrázek, online, k vybarvení, ke stáhnutí, Ostatní, omalovánka, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Ornament k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s ornamentem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, tužky, pastelky nebo také grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici pestrá škála. Obrázek ornament lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ornamentem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixy, temperové barvy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i ornament :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, písmenka případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bakugan, Ferda mravenec, Červená Karkulka, Monster High a Želvy Ninja. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, kočka, mašinka, lokomotiva nebo plachetnice. Nechť omalovánka s ornamentem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů