Top šest


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka písmeno T k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná písmeno T k obarvení pro malé caparty. Omalovánka písmeno T je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno T - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno T - A5            Omalovánka - Písmeno T - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno T patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, obrázky, online, vymalovánky, Písmeno T, k vytištění, omalovánka, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno T k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem tem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, zvýrazňovače, uhly či voskové tužky. Možností je dnes pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno T lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem tem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, akrylové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i písmena t :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy případně zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Aladin, Peter Pan, Hledá se Dory, Flintstones nebo Batman. Je ale velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, slon, plachetnice, pes nebo též liška. Ať vám omalovánka písmeno T přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů