Top obrázky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno T zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem písmeno T k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka písmeno T je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno T - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno T - A5            Omalovánka - Písmeno T - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno T patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, Písmeno T, obrázek, k tisku, obrázky, zdarma, k vytištění, online, k vybarvení, Znaky, ke stažení, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno T k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem tem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, voskové tužky, temperové barvy, tempery nebo umělecké tužky. Možností je pro ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku písmeno T lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem tem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například vodové barvy, voskové tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, druhy ptáků a pochopitelně i písmena t :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, sporty či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Mimoni, Méďa Béďa, Flintstoneovi, Pinocchio a Doba ledová. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: psi, čert, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky nebo také pes. Ať omalovánka písmeno T přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů