Nejvyhledávanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek psa k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka písmeno T zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená písmeno T k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka písmeno T je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno T - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Písmeno T - A5            Omalovánka - Písmeno T - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno T patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, dětské obrázky, zadarmo, online, Písmeno T, obrázky, zdarma, ke stažení, vymalovánky, domalovánky, obrázek, Znaky, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno T k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmenem tem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, propisovací tužky, pastelky, tužky a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno T lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s písmenem tem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, počítač nebo peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. voskovky, propisovací tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, květiny, druhy sportů a pochopitelně i písmena t :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zvířátka a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Boule a Bill, King Kong, Letopisy Narnie, Příběh hraček nebo Pat a Mat. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které zde máme k uložení jsou: loď, Popeláři, lokomotiva s vagónky, auta anebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno T.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů