Výběr obrázků


Omalovánka Rakety určená k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno T zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem písmeno T k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka písmeno T je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno T - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno T - A5            Omalovánka - Písmeno T - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno T patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, online, k vytisknutí, obrázky, k tisku, obrázek, Písmeno T, Znaky, zdarma, ke stažení, k vytištění, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno T k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem tem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixky, propisovací tužky, akrylové barvy a uhlíky. Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno T lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s písmenem tem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, fixky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, různá zvířátka, různé sporty a pochopitelně i písmena t :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, písmenka nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Harry Potter, Sněhurka, Tarzan, Alf a Rumcajs. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: astronaut, koně, traktor, auto či sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem tem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů