Výběr omalovánek


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka písmeno T k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem písmeno T k obarvování pro děti. Omalovánka písmeno T je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno T - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno T - A5            Omalovánka - Písmeno T - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno T patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, Písmeno T, online, domalovánky, zadarmo, ke stažení, elektronické omalovánky, pro děti, k vybarvení, zdarma, ke stáhnutí, omalovánka, omalovánky, vymalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno T k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s písmenem tem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, tempery, grafitové tužky, umělecké tužky a nebo uhly. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku písmeno T lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s písmenem tem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskovky, tempery či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i písmena t :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy jídel anebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Včelka Mája, Kocour Garfield, Elena z Avaloru a Alf. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, psi, houby, plachetnice nebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno T.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů