Výběr omalovánek


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka písmeno L zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem písmeno L k vybarvení pro školáky. Omalovánka písmeno L je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, ke stažení, Písmeno L, obrázek, k tisku, online, k vybarvení, zdarma, k vytištění, pro děti, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno L k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s písmenem lem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, křídy, uhlíky, tužky a propisovací tužky. Možností je pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku písmeno L lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmenem lem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, křídy případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, druhy jídel a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, lidské profese a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Spongebob, Bezzubka, Život brouka, Batman nebo Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tu máme k uložení jsou: vláček, princezna, piráti, koně a nebo liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno L.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů