Top obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno L zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná písmeno L k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka písmeno L je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, k vytištění, Znaky, obrázky, zdarma, k tisku, ke stažení, Písmeno L, obrázek, k vytisknutí, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno L k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem lem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, olejové pastely, uhlíky či voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno L lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem lem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, grafitové tužky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání, druhy ptáků a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků nebo také písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Mimoni, Jak vycvičit draka, Batman, Život brouka a Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: houby, pes, Popeláři, plachetnice nebo netopýr. Věříme, že se vám obrázek písmena lu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů