Nejoblíbenější


Obrázek štěněte

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno L k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem písmeno L k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka písmeno L je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k tisku, k vytištění, vymalovánky, domalovánky, zdarma, online, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázky, Písmeno L, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno L k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem lem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, olejové pastely, fixky, zvýrazňovače a grafitové tužky. Možností je dnes pro seniory opravdu mnoho. Omalovánku písmeno L lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem lem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, olejové pastely nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jídla a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Power Strangers, Equestria Girls, Zvonilka, Angelína balerína a nebo Malá mořská víla. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, draci, piráti anebo plachetnice. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka písmena lu bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů