Nej obrázky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno L k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem písmeno L ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka písmeno L je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, Písmeno L, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vytisknutí, omalovánky, k tisku, obrázek, pro děti, zdarma, domalovánky, zadarmo, Znaky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno L k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s písmenem lem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, grafitové tužky, umělecké tužky, křídy a nebo pastelové tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno L lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem lem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhly, grafitové tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, zvířátka a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jídla a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Lví hlídka, Atlantida: Tajemná říše, Adiboo, Anna a Elsa a Bakugan. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, piráti, koně, slon případně Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem lem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů