Top pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno L k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem písmeno L k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka písmeno L je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, online, zadarmo, omalovánka, Písmeno L, omalovánky, k vytisknutí, zdarma, pro děti, domalovánky, dětské obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno L k vytištění pro děti

Omalovánka s písmenem lem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, pastelky, voskové tužky, uhlíky nebo zvýrazňovače. Možností je dnes pro školáky k dispozici ohromné množství. Obrázek písmeno L lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem lem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. křídy, pastelky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, čísla anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Zootropolis, Kačer Donald, Mimoni nebo také Požárník Sam. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: auta, slon, auta, auto a hasiči. Užijte si omalovánku písmena lu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů