Nej omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno L zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem písmeno L k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka písmeno L je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno L, zdarma, k vybarvení, online, k tisku, k vytištění, Znaky, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, obrázek, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno L k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s písmenem lem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, uhly, fixky, voskové tužky a zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Omalovánku písmeno L lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem lem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. křídy, uhly nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, zaměstnání lidí případně druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Požárník Sam, Marvel Rocket, Spiderman, Ferda mravenec nebo Červená Karkulka. Je však těžké je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, netopýr, kočka, auto a loď. Ať omalovánka písmeno L přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů