Nejlepší


Obrázek s elfem k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno L zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem písmeno L ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka písmeno L je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, online, Písmeno L, obrázek, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, pro děti, ke stažení, Znaky, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno L k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmenem lem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako temperové barvy, zvýrazňovače, grafitové tužky, propisovací tužky nebo také olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka vskutku mnoho. Omalovánku písmeno L lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s písmenem lem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze či oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například temperové barvy, zvýrazňovače a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, druhy automobilů, druhy jídel a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, zvířata nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Madagaskar, pes Pluto, Monster high či Bezzubka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, netopýr, princezna a princ, sněhulák anebo auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem lem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů