Top pět


Obrázek jukeboxu

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno L zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná písmeno L k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka písmeno L je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázky, Znaky, ke stažení, Písmeno L, k vytisknutí, pro děti, obrázek, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno L k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s písmenem lem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, tempery, pera, zvýrazňovače případně olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku písmeno L lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem lem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba fixky, tempery nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, zvířátka a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Simpsonovi, Kačer Donald, Princezna a žabák, Ledové království a Brawl stars. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: auta, psi, auta, liška a koně. Ať si vaše dítě užije obrázek písmena lu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů