Nejstahovanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno L zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem písmeno L k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka písmeno L je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, obrázky, k vytištění, k tisku, zdarma, obrázek, Písmeno L, Znaky, online, k vybarvení, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno L k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem lem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, umělecké tužky, vodové barvy, křídy nebo též uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny k dispozici široká škála. Obrázek písmeno L lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmenem lem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, umělecké tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, kytky a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Grinch, Bezzubka, Avatar a nebo Equestria Girls. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, čert, piráti, loď a princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmena lu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů