Nejlepší


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka budovy k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka hvězdice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem hvězdice k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka hvězdice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězdice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězdice - A5            Omalovánka - Hvězdice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Hvězdice, Zvířata, k vybarvení, zdarma, k tisku, k vytištění, obrázky, obrázek, online, ke stažení, pro děti, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hvězdice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hvězdicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhlíky, pastelky, akrylové barvy a grafitové tužky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek hvězdice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hvězdicí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, oči dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, uhlíky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, druhy jídel a pochopitelně i hvězdici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, čísla a nebo květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Krteček, Medvídek Pú, Rio případně Na vlásku. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, miminko, Popeláři, loď nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hvězdice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů