Výběr obrázků


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hvězdice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem hvězdice k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka hvězdice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězdice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Hvězdice - A5            Omalovánka - Hvězdice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vytištění, k vybarvení, online, zdarma, Hvězdice, ke stažení, pro děti, Zvířata, k vytisknutí, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hvězdice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s hvězdicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, propisovací tužky, temperové barvy či voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek hvězdice lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s hvězdicí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tempery nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání lidí, čísla a pochopitelně i hvězdici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, druhy automobilů a postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Pat a Mat, Na vlásku, Anna a Elsa, Spiderman a Sněhurka. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, traktor, mašinka, princezna nebo také sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hvězdice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů