Nejhledanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka hvězdice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná hvězdice k vybarvení pro ženy. Omalovánka hvězdice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězdice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězdice - A5            Omalovánka - Hvězdice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, pro děti, zdarma, Zvířata, Hvězdice, ke stažení, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hvězdice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s hvězdicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhly, grafitové tužky, umělecké tužky a tempery. Možností je pro tatínky k dispozici celá škála. Omalovánku hvězdice lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s hvězdicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například křídy, uhly případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, druhy automobilů, různá zvířata a pochopitelně i hvězdici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, zvířátka a nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Zvonilka, panenka Winx, Harry Potter, Locika a Shimmer a Shine. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, houby, draci, loď nebo liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem hvězdice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů