Doporučujeme


Omalovánka králíka k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hvězdice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná hvězdice k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka hvězdice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězdice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hvězdice - A5            Omalovánka - Hvězdice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k tisku, k vytištění, obrázek, omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, dětské obrázky, omalovánka, elektronické omalovánky, vymalovánky, Zvířata, online, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Hvězdice k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s hvězdicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, fixky, pastelové tužky, pastelky anebo uhly. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek hvězdice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hvězdicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskovky, fixky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i hvězdici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, lidské profese nebo též zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Ratatouille, Hello Kitty, Dumbo, Hledá se Nemo a nebo Alf. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, vláček, auta, princezna a auto. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hvězdice.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů