Nejlepší


Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hvězdice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem hvězdice ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka hvězdice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězdice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hvězdice - A5            Omalovánka - Hvězdice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Hvězdice, k vytištění, ke stažení, online, k tisku, Zvířata, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Hvězdice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hvězdicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, voskovky, tužky nebo také uhly. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku hvězdice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s hvězdicí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba olejové pastely, křídy a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i hvězdici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, dopravní prostředky nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Budulínek, Shrek, Bořek stavitel, My little pony či Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, traktor, loď, vláček a slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hvězdice.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů