Výběr omalovánek


Omalovánka tenistky

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek psa k tisku

Obrázek štěněte

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka hvězdice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem hvězdice k vybarvování pro malé děti. Omalovánka hvězdice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězdice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Hvězdice - A5            Omalovánka - Hvězdice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, Hvězdice, k vytištění, k vybarvení, Zvířata, obrázek, k tisku, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hvězdice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hvězdicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, olejové pastely, voskové tužky nebo též grafitové tužky. Možností je pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku hvězdice lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s hvězdicí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, tempery a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, různé kytky a pochopitelně i hvězdici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Superčarodějnice, Tom a Jerry, Anna a Elsa a Lego příběh. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: plachetnice, auta, slon, kočka nebo také Santa Klaus. Ať vám omalovánka hvězdice přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů