Výběr omalovánek


Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hvězdice k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem hvězdice k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka hvězdice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězdice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězdice - A5            Omalovánka - Hvězdice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, omalovánka, Zvířata, omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, zdarma, obrázky, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hvězdice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hvězdicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, grafitové tužky, umělecké tužky, propisovací tužky a tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici široká škála. Omalovánku hvězdice lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hvězdicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, grafitové tužky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i hvězdici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, zvířata a nebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Bořek stavitel, Equestria Girls, Bugs Bunny a Kniha džunglí. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: princezna, Santa Klaus, houby, lokomotiva s vagónky nebo také raketa. Věříme, že se vám obrázek hvězdice bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů