Top omalovánky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hvězdice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem hvězdice k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka hvězdice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězdice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězdice - A5            Omalovánka - Hvězdice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Hvězdice, ke stažení, zdarma, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, online, Zvířata, k tisku, obrázek, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hvězdice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hvězdicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, uhly, pastelky anebo umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hvězdice lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hvězdicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, uhlíky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, různá zvířata a pochopitelně i hvězdici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, lidské profese nebo též zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Fortnite, Madagaskar, Pocahontas, Avengers a Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: liška, vláček, Santa Klaus, slon a netopýr. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hvězdice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů