Nej obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skříň k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná skříň k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka skříň je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skříň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skříň - A5            Omalovánka - Skříň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skříň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vytisknutí, zdarma, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku, Skříň, online, pro děti, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Skříň k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s skříní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, zvýrazňovače, pastelky, akrylové barvy případně uhlíky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Omalovánku skříň lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s skříní má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, zvýrazňovače nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i skříň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, různá zvířata či písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Shrek, Hot Wheels, Pixel art a Popelka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, astronaut, draci, slon a Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem skříň.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů