Výběr omalovánek


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skříň k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem skříň k obarvování pro malé caparty. Omalovánka skříň je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skříň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skříň - A5            Omalovánka - Skříň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skříň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, obrázky, online, k vybarvení, pro děti, Skříň, Ostatní, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Skříň k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s skříní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, fixky, temperové barvy, grafitové tužky a fixy. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek skříň lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s skříní má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. vodové barvy, fixky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, druhy automobilů a pochopitelně i skříň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pat a Mat, Shrek, Včelka Mája, Harley Quinn a nebo Sněhurka. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: mašinka, vláček, liška, drak nebo též miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem skříň.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů