Nejlepší


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka skříň k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem skříň k obarvení pro děti. Omalovánka skříň je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Skříň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skříň - A5            Omalovánka - Skříň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skříň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, online, pro děti, Ostatní, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, k tisku, Skříň, obrázek, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Skříň k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s skříní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, pera, uhly, grafitové tužky či propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky fakt mnoho Omalovánku skříň lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s skříní má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například uhlíky, pera nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i skříň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, květiny případně zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy pes Pluto, Lego, Toy Story, Krteček nebo též Zootropolis. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, koně, princezna, loď a nebo hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem skříň.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů