Top pět


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skříň k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem skříň k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka skříň je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skříň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Skříň - A5            Omalovánka - Skříň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skříň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Skříň, k vytištění, k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázky, ke stažení, zdarma, k tisku, pro děti, Ostatní, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Skříň k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s skříní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, pera, tužky nebo též voskové tužky. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek skříň lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s skříní má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. fixy, temperové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i skříň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířátka a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Budulínek, panenka Winx, Krtek, Harley Quinn nebo také Lego. Je ale složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, koně, slon, loď případně lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s skříní přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů