Doporučujeme


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skříň k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná skříň k obarvení pro slečny. Omalovánka skříň je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skříň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skříň - A5            Omalovánka - Skříň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skříň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k tisku, k vybarvení, obrázek, k vytištění, zdarma, Skříň, Ostatní, online, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Skříň k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s skříní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, fixky, fixy anebo uhly. Možností je dnes pro chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku skříň lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s skříní má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, olejové pastely nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i skříň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, druhy jídel případně zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Littlest Pet Shop, Bakugan, Příběh hraček a Fifi z Květíkova. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tu máme k uložení jsou: traktor, princezna, draci, miminko a princezna a princ. Ať omalovánka skříň přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů