Nejvyhledávanější


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka skříň zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná skříň k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka skříň je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skříň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skříň - A5            Omalovánka - Skříň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skříň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Skříň, ke stáhnutí, zdarma, pro děti, omalovánky, vymalovánky, k vybarvení, elektronické omalovánky, Ostatní, online, obrázek, obrázky, domalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Skříň k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s skříní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pastelky, křídy, vodové barvy a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku skříň lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s skříní má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. umělecké tužky, pastelky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, postavy z pohádek a pochopitelně i skříň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy automobilů či dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bezzubka, Rio, Madagaskar, Ledové království a Alf. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, lokomotiva, piráti, princezna nebo plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem skříň.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů