Top obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka skříň k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem skříň k obarvování pro školáky. Omalovánka skříň je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Skříň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skříň - A5            Omalovánka - Skříň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skříň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, online, k vytištění, k vytisknutí, Skříň, obrázek, k tisku, zdarma, pro děti, obrázky, Ostatní

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Skříň k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s skříní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, grafitové tužky, propisovací tužky, fixy případně křídy. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku skříň lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s skříní má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči či počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, grafitové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i skříň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Krtek, Madagaskar, Toy Story, Equestria Girls či Lion King. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: princezna, auto, miminko, hasiči nebo také houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou skříň.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů