Nejlepší


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zaoceánská loď k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná zaoceánská loď ke kreslení pro holku i kluka. Zaoceánský parník patří mezi tradiční dopravní prostředky. Omalovánka zaoceánská loď je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zaoceánská loď - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zaoceánská loď - A5            Omalovánka - Zaoceánská loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaoceánská loď patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k vytisknutí, online, k vytištění, obrázky, Dopravní prostředky, k vybarvení, k tisku, obrázek, Zaoceánská loď, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zaoceánská loď k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s zaoceánskou lodí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelové tužky, tužky, akrylové barvy či propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici vskutku hodně. Obrázek zaoceánská loď lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s zaoceánskou lodí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, pastelové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i zaoceánskou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy jídel nebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Hot Wheels, Zootropolis, Rio nebo také Flintstoneovi. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: hasiči, Popeláři, princezna, psi a traktor. Věříme, že se vám obrázek zaoceánské lodě bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů