Nejoblíbenější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka zaoceánská loď k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná zaoceánská loď ke kreslení pro holčičky. Zaoceánský parník patří mezi tradiční dopravní prostředky. Omalovánka zaoceánská loď je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zaoceánská loď - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zaoceánská loď - A5            Omalovánka - Zaoceánská loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaoceánská loď patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, online, ke stáhnutí, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánky, vymalovánky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, Dopravní prostředky, k vytisknutí, pro děti, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Zaoceánská loď k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s zaoceánskou lodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pastelky, zvýrazňovače, voskovky či pastelové tužky. Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek zaoceánská loď lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s zaoceánskou lodí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tužky, pastelky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, druhy ptáků a pochopitelně i zaoceánskou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, kytky a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Tlapková patrola, Among Us, Batman a Anna a Elsa. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, mašinka, astronaut, draci nebo též netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zaoceánskou lodí.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů