Nej obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slunko k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem slunko ke kreslení pro učitelky. Omalovánka slunko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slunko - A5            Omalovánka - Slunko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, pro děti, omalovánky, obrázek, k tisku, vymalovánky, zdarma, zadarmo, omalovánka, Vesmír, Slunko, domalovánky, ke stáhnutí, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slunko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s slunkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelky, pastelové tužky, umělecké tužky a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici vskutku hodně. Obrázek slunko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s slunkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. vodové barvy, pastelky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různé kytky, sporty a pochopitelně i slunko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, různé sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Spiderman, Tlapková patrola, Ninjago, Včelka Mája nebo také Jak vycvičit draka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, auta, lokomotiva s vagónky, dinosauři nebo též hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku slunko.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů