Nejoblíbenější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slunko k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem slunko k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka slunko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slunko - A5            Omalovánka - Slunko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: vymalovánky, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, k vybarvení, omalovánky, online, Vesmír, Slunko, ke stažení, zdarma, k vytištění, dětské obrázky, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slunko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s slunkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, vodové barvy, křídy, olejové pastely nebo také pera. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku slunko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s slunkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, vodové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, různá zvířata a pochopitelně i slunko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, sporty případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Frozen, Gumídci, Lví hlídka, Lego friends anebo Ninjago. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, lokomotiva, astronaut, draci či kočka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem slunko.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů