Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka slunko k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem slunko k vybarvování pro školáky. Omalovánka slunko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slunko - A5            Omalovánka - Slunko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, obrázek, pro děti, Slunko, k tisku, Vesmír, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k vybarvení, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Slunko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s slunkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pastelky, grafitové tužky, zvýrazňovače anebo voskovky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku slunko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s slunkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pastelky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i slunko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, písmena případně zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Avengers, Plamínek a čtyřkoláci, Tom a Jerry, Tlapková patrola či Lion King. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: houby, kočka, draci, Popeláři a liška. Ať si vaše dítko užije malování slunka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů