Nej omalovánky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka slunko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená slunko k obarvování pro kluky. Omalovánka slunko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slunko - A5            Omalovánka - Slunko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: domalovánky, vymalovánky, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, elektronické omalovánky, pro děti, Vesmír, zadarmo, ke stáhnutí, online, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slunko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s slunkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, umělecké tužky, uhlíky, pastelky anebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici pestrá škála. Obrázek slunko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s slunkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, umělecké tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i slunko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, sporty nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Littlest Pet Shop, Prasátko peppa, Chuggington nebo též Příšerky s.r.o.. Je ale těžké a složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: vláček, plachetnice, auta, auta či auto. Nechť vám omalovánka s slunkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů