Doporučené


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka telefon k vytisknutí

Dětská omalovánka označená telefon ke kreslení pro slečny. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, zdarma, Ostatní, online, obrázky, k vytištění, k tisku, obrázek, ke stažení, Telefon, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Telefon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s telefonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, tužky, voskové tužky, akrylové barvy anebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku telefon lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s telefonem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například fixky, tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířátka, květiny a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, kytky či různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Popelka, U nás na farmě, Monster High a nebo Pinocchio. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, auta, kočka, raketa a čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou telefon.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů