Doporučené


Omalovánka s nemocným pejskem

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka telefon k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem telefon k obarvení pro starší děti. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, vymalovánky, omalovánky, k vybarvení, k tisku, elektronické omalovánky, zdarma, online, ke stáhnutí, k vytisknutí, Ostatní, domalovánky, obrázky, ke stažení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Telefon k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s telefonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, tempery, akrylové barvy, voskovky a fixy. Výtvarných potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku telefon lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s telefonem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhly, tempery nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy ptáků a písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Na vlásku, Frozen, Spongebob, Fortnite a Alf. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, drak, liška anebo draci. Nechť vám omalovánka s telefonem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů