Doporučujeme


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka telefon zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem telefon k obarvování pro seniory. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, obrázek, zadarmo, k vytisknutí, omalovánky, omalovánka, ke stažení, pro děti, elektronické omalovánky, Ostatní, dětské obrázky, k vybarvení, domalovánky, Telefon

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Telefon k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s telefonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, olejové pastely, fixy, tempery nebo také fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny k dispozici vskutku hodně. Omalovánku telefon lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s telefonem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, počítač a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, olejové pastely případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, písmena nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Alf, Adiboo, Avatar, Shimmer a Shine a nebo Prasátko peppa. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, pes, Popeláři, astronaut a auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou telefon.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů