Top obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka telefon k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem telefon k obarvování pro naše zlatíčka. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, k vytištění, k tisku, pro děti, k vybarvení, Telefon, Ostatní

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Telefon k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s telefonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, grafitové tužky, umělecké tužky, uhly a vodové barvy. Možností je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek telefon lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s telefonem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, grafitové tužky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, různé sporty a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zaměstnání lidí a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Mimoni, Avengers, Šmoulové, Bob a Bobek a Avatar. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, auta, slon, dinosauři či loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s telefonem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů