Doporučujeme


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka telefon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem telefon k obarvování pro nejmenší. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, dětské obrázky, k tisku, zdarma, zadarmo, k vybarvení, pro děti, Telefon, elektronické omalovánky, domalovánky, Ostatní

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Telefon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s telefonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, vodové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely a fixy. Potřeb na malování je pro holčičky fakt mnoho Omalovánku telefon lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s telefonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. fixky, vodové barvy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, různá zvířátka a nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Ledové království, Mickey mouse, Harley Quinn anebo Tlapková patrola. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, piráti, mašinka, kočka případně Popeláři. Užijte si omalovánku telefonu, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů