Doporučené


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka telefon k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem telefon k obarvování pro předškoláky. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, Ostatní, Telefon, obrázek, obrázky, k tisku, k vybarvení, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, online

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Telefon k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s telefonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, křídy, voskové tužky nebo též fixky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici dlouhá řada. Obrázek telefon lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s telefonem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, grafitové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kocour Garfield, Bořek stavitel, Plants vs. Zombies, Spiderman anebo Šmoulové. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: čert, pes, loď, princezna a princ případně princezna. Nechť omalovánka s telefonem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů