Nejhledanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka telefon k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná telefon k obarvování pro naše zlatíčka. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k tisku, k vybarvení, online, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, obrázek, pro děti, ke stažení, Telefon

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Telefon k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s telefonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tempery, křídy, umělecké tužky nebo také tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku telefon lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s telefonem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, tempery případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy panenka Winx, Myška Minie, Flintstoneovi, Teletubbies anebo Monster High. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, koně, astronaut, Popeláři či vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s telefonem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů