Výběr omalovánek


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka telefon k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná telefon k vybarvování pro malé děti. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, k vytisknutí, vymalovánky, obrázek, Telefon, k vytištění, online, obrázky, omalovánka, k tisku, pro děti, omalovánky, Ostatní

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Telefon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s telefonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, křídy, umělecké tužky, fixky a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro větší děti vskutku mnoho. Omalovánku telefon lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s telefonem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač či peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, křídy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, dopravní prostředky, písmena a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy H2O: Stačí přidat vodu, Marvel Rocket, Angry birds, Harley Quinn či Lví král. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, koně, slon, drak a Santa Klaus. Nechť omalovánka s telefonem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů