Doporučujeme


Obrázek skůtru k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka telefon k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná telefon k vybarvování pro holky i kluky. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, pro děti, k tisku, zdarma, obrázek, Telefon, k vytištění, k vytisknutí, Ostatní, online, obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Telefon k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s telefonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, akrylové barvy, vodové barvy případně zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku telefon lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s telefonem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, uhlíky nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy ptáků, sporty a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy automobilů a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Mimoni, Bob a Bobek, Anna a Elsa, Plants vs. Zombies nebo též Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, slon, princezna, hasiči a piráti. Užijte si omalovánku telefonu, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů