Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka telefon k vytisknutí

Omalovánka označená telefon k vybarvení pro ženy. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Telefon, k tisku, ke stažení, Ostatní, obrázky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázek, zdarma

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Telefon k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s telefonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, pastelky, umělecké tužky nebo též uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici ohromující množství. Omalovánku telefon lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s telefonem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například křídy, uhlíky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jídla či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Roblox, Želvy Ninja, Lego příběh, Minecraft a Bořek stavitel. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: traktor, lokomotiva s vagónky, mašinka, Santa Klaus a slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem telefon.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů