Nejstahovanější


Obrázek jukeboxu

Omalovánka tenistky

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka telefon k vytisknutí

Omalovánka označená telefon k vybarvování pro kluky i holky. Obrázek mobilu, omalovánka chytrého telefon ke stažení a vytištění. Omalovánka telefon je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Telefon - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Telefon - A5            Omalovánka - Telefon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Telefon patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, obrázek, k tisku, pro děti, obrázky, Telefon, Ostatní, k vybarvení, online, k vytištění, ke stažení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Telefon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s telefonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, pastelové tužky, temperové barvy a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti fakt mnoho Obrázek telefon lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s telefonem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. uhlíky, voskové tužky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i telefon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Monster High, Peter Pan, Pixel art, Zvonilka případně Křemílek a Vochomůrka. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, Popeláři, plachetnice, kočka a nebo drak. Ať vám omalovánka telefon přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů