Top pět


Obrázek slepice k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka revolver zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem revolver k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka revolver je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Revolver - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Revolver - A5            Omalovánka - Revolver - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Revolver patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, Revolver, obrázek, k vytištění, Ostatní, ke stažení, online, k vytisknutí, k tisku, zdarma, pro děti, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Revolver k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s revolverem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, pastelky, propisovací tužky, uhlíky nebo také grafitové tužky. Možností je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Obrázek revolver lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s revolverem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, pastelky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i revolver :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zvířata či různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Batman, Anna a Elsa, pes Pluto, Plants vs. Zombies nebo Chuggington. Je ale velmi složité je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, netopýr, lokomotiva s vagónky, auta nebo též auto. Nechť vám omalovánka s revolverem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů