Nejstahovanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka revolver zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem revolver k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka revolver je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Revolver - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Revolver - A5            Omalovánka - Revolver - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Revolver patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Revolver, zdarma, k tisku, obrázek, online, pro děti, Ostatní, ke stažení, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Revolver k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s revolverem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, olejové pastely, křídy a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku revolver lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s revolverem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, propisovací tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i revolver :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel nebo různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Madagaskar, Budulínek, Kuře Calimero, Princezna a žabák případně Méďa Béďa. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: houby, astronaut, Santa Klaus, čert či princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou revolveru.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů