Top obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka revolver zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená revolver k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka revolver je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Revolver - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Revolver - A5            Omalovánka - Revolver - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Revolver patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, online, Revolver, pro děti, k vytisknutí, obrázky, obrázek, Ostatní, k vybarvení, k vytištění, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Revolver k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s revolverem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, temperové barvy, tužky, vodové barvy a tempery. Možností je pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku revolver lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s revolverem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například zvýrazňovače, temperové barvy případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, různé sporty, sporty a pochopitelně i revolver :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, pohádkové postavy nebo též čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Shrek, Avengers, Příběh hraček, Méďa Béďa nebo také Budulínek. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, draci, liška, Popeláři a nebo slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou revolveru.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů