Výběr omalovánek


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka revolver k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená revolver ke kreslení pro seniory. Omalovánka revolver je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Revolver - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Revolver - A5            Omalovánka - Revolver - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Revolver patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánky, Ostatní, vymalovánky, ke stáhnutí, pro děti, elektronické omalovánky, obrázky, k vytisknutí, online, domalovánky, obrázek, dětské obrázky, Revolver

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Revolver k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s revolverem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, propisovací tužky, temperové barvy, voskové tužky anebo zvýrazňovače. Možností je pro tatínky k dispozici ohromné množství. Obrázek revolver lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s revolverem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, propisovací tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i revolver :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, různá zvířátka a nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Doraemon, 101 dalmatinů, Ninjago, Batman a Kim Possible. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, hasiči, princezna, čert nebo také psi. Ať vám omalovánka revolver přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů