Nej omalovánky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka revolver zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem revolver k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka revolver je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Revolver - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Revolver - A5            Omalovánka - Revolver - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Revolver patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Ostatní, online, obrázek, pro děti, k tisku, ke stažení, Revolver, zdarma, obrázky, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Revolver k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s revolverem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, propisovací tužky, pastelky a temperové barvy. Možností je dnes pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku revolver lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s revolverem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. olejové pastely, vodové barvy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i revolver :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bob a Bobek, Simpsonovi, Angry birds, Pixel art případně Doba ledová. Ty tady ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: mašinka, sněhulák, princezna, netopýr nebo také plachetnice. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka revolveru bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů