Doporučené


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka revolver zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem revolver k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka revolver je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Revolver - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Revolver - A5            Omalovánka - Revolver - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Revolver patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, Revolver, online, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, Ostatní, ke stažení, zdarma, k tisku, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Revolver k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s revolverem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, vodové barvy, pastelové tužky, uhly a temperové barvy. Potřeb na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku revolver lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s revolverem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, vodové barvy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i revolver :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, zvířata a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Červená Karkulka, Bořek stavitel, Monster high nebo též Krteček. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, princezna a princ, miminko, auta a draci. Věříme, že se vám obrázek revolveru bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů