Nej obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pletení zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená pletení k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka pletení je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Ostatní, k tisku, Pletení, obrázky, zdarma, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Pletení k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pletením je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, pera, olejové pastely, propisovací tužky případně umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku pletení lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pletením má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, peníze nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, pera a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířátka, zvířátka a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Mickey mouse, Bratz panenky, Ninjago nebo také Doba ledová. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: piráti, miminko, astronaut, auto a Popeláři. Věříme, že se vám obrázek pletení bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů