Doporučené


Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka pletení k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem pletení k vybarvení pro ženy. Omalovánka pletení je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, vymalovánky, pro děti, online, k vybarvení, zadarmo, k tisku, domalovánky, ke stáhnutí, Pletení, Ostatní, elektronické omalovánky, obrázky, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Pletení k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pletením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, křídy, tempery, pastelky případně temperové barvy. Možností je dnes pro starší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku pletení lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s pletením má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, křídy a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, písmena a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lego friends, Teletubbies, Gormiti, Sněhurka a Adiboo. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme k uložení jsou: drak, netopýr, auta, vláček anebo slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pletení.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů