Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka pletení zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem pletení k obarvování pro chlapečky. Omalovánka pletení je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, pro děti, obrázky, Ostatní, obrázek, Pletení, k vybarvení, online, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Pletení k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pletením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskovky, tempery, akrylové barvy a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku pletení lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s pletením má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, čas případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, voskovky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, květiny a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy My little pony, Budulínek, Gormiti, Pat a Mat případně Pošťák Pat. Je však složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: auto, koně, draci, auta anebo miminko. Ať vám omalovánka pletení přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů