Top obrázky


Obrázek štěněte

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pletení zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem pletení k vybarvování pro školáky. Omalovánka pletení je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k tisku, obrázek, obrázky, pro děti, k vytištění, ke stažení, Ostatní, k vybarvení, Pletení, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Pletení k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s pletením je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, uhly, fixky, pastelky a pera. Výtvarných potřeb je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku pletení lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s pletením má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pastelové tužky, uhly nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Gormiti, Princezna Leonora, Požárník Sam, Pošťák Pat nebo Furby. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, liška, lokomotiva, auto a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pletení.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů