Nejvyhledávanější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pletení zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná pletení ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka pletení je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, zadarmo, obrázek, online, k vytištění, k vytisknutí, Pletení, vymalovánky, ke stáhnutí, domalovánky, k tisku, omalovánka, omalovánky, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Pletení k vytištění pro děti

Omalovánka s pletením je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, zvýrazňovače, pera, voskovky anebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky k dispozici široká škála. Omalovánku pletení lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s pletením má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, zvýrazňovače a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různá zvířátka, rostliny a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Astroboy, Johnny Bravo, Mario, Alf a nebo Křemílek a Vochomůrka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, auta, traktor, draci nebo též koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pletení.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů