Top omalovánky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pletení zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem pletení k omalování pro malé caparty. Omalovánka pletení je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, online, zdarma, k tisku, obrázek, Pletení, k vytištění, ke stažení, Ostatní, k vytisknutí, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Pletení k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s pletením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskovky, temperové barvy, pastelky a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku pletení lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s pletením má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například zvýrazňovače, voskovky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin, květiny a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Indiana Jones, Harry Potter, Požárník Sam, Superman a Kniha džunglí. Je ale velmi těžké je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: drak, astronaut, auta, mašinka a auta. Nechť vám omalovánka s pletením přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů