Top omalovánky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pletení zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem pletení k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka pletení je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k tisku, Pletení, ke stažení, obrázek, k vybarvení, online, zdarma, pro děti, k vytisknutí, Ostatní

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Pletení k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s pletením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskovky, pastelové tužky, vodové barvy a voskové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pletení lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pletením má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, voskovky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, písmena a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Doba ledová, Požárník Sam, Popelka, Superčarodějnice nebo též Tarzan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: netopýr, princezna, plachetnice, lokomotiva s vagónky a houby. Ať si vaše dítě užije obrázek pletení.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů