Nejoblíbenější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pletení k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem pletení k obarvení pro malé děti. Omalovánka pletení je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánka, dětské obrázky, Pletení, k vybarvení, k vytištění, Ostatní, vymalovánky, pro děti, obrázek, ke stažení, domalovánky, zadarmo, zdarma, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Pletení k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s pletením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tužky, pera, tempery nebo fixky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku pletení lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pletením má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, tužky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, druhy sportů a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Hannah Montana, Bratz panenky, Stašpytlík, Bezzubka a nebo Šmoulové. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které zde máme k uložení jsou: houby, traktor, netopýr, psi či dinosauři. Nechť vám omalovánka s pletením přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů