Nejhledanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka velbloud zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná velbloud k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka velbloud je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velbloud - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velbloud - A5            Omalovánka - Velbloud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velbloud patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, Zvířata, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázky, ke stažení, Velbloud

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Velbloud k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s velbloudem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, tužky, tempery případně temperové barvy. Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek velbloud lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s velbloudem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči či peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, uhly anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, různá zvířata a pochopitelně i velblouda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, písmena nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angry birds, Červená Karkulka, Pat a Mat, Lion King či Aladin. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: piráti, kočka, drak, čert nebo také plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou velblouda.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů