Top šest


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka velbloud k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná velbloud k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka velbloud je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Velbloud - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velbloud - A5            Omalovánka - Velbloud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velbloud patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, obrázky, vymalovánky, zadarmo, dětské obrázky, k vytištění, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánky, obrázek, online, zdarma, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Velbloud k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s velbloudem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskové tužky, propisovací tužky, temperové barvy či umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory vskutku velmi mnoho. Obrázek velbloud lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s velbloudem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, voskové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i velblouda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bezzubka, Fortnite, Bugs Bunny, Kniha džunglí a nebo Letopisy Narnie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, netopýr, kočka, liška nebo též traktor. Ať si vaše dítě užije obrázek velblouda.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů