Nej omalovánky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka tenistky

Omalovánka velbloud k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem velbloud k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka velbloud je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Velbloud - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velbloud - A5            Omalovánka - Velbloud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velbloud patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, online, pro děti, Velbloud, zadarmo, omalovánka, domalovánky, k tisku, ke stažení, omalovánky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Velbloud k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s velbloudem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, voskové tužky, fixy a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici široká škála. Omalovánku velbloud lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s velbloudem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, voskovky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i velblouda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, kytky nebo také písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Mimoni, Spiderman, Equestria Girls a Paw patrol. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: drak, pes, Popeláři, houby nebo sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou velbloud.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů