Nejlepší


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka velbloud zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem velbloud k obarvování pro ratolesti. Omalovánka velbloud je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velbloud - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velbloud - A5            Omalovánka - Velbloud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velbloud patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, k vytištění, k tisku, Zvířata, Velbloud, pro děti, obrázek, k vybarvení, zdarma, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Velbloud k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s velbloudem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, fixky, fixy anebo temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku velbloud lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s velbloudem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, propisovací tužky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i velblouda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Harry Potter, Monster high, Barbie, Anna a Elsa nebo též Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: miminko, auto, liška, sněhulák a nebo lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem velbloud.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů