Top obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka velbloud k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná velbloud k omalování pro ženy. Omalovánka velbloud je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velbloud - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Velbloud - A5            Omalovánka - Velbloud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velbloud patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, vymalovánky, zadarmo, Velbloud, pro děti, k vybarvení, obrázek, Zvířata, online, omalovánky, k tisku, domalovánky, obrázky, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Velbloud k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s velbloudem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, olejové pastely, zvýrazňovače nebo pastelové tužky. Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku velbloud lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s velbloudem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba uhly, propisovací tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i velblouda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, čísla a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Tučňáci z Madagaskaru, Avengers, Ben 10 nebo také Frozen. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, lokomotiva s vagónky, psi, princezna nebo též auto. Ať si vaše dítko užije malování velblouda.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů