Nejhledanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka velbloud zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem velbloud k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka velbloud je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Velbloud - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Velbloud - A5            Omalovánka - Velbloud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velbloud patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázky, k vybarvení, zdarma, Zvířata, Velbloud, obrázek, k tisku, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Velbloud k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s velbloudem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, fixky, tempery případně umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku velbloud lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s velbloudem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, voskové tužky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i velblouda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jídla nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy panenka Winx, Batman, Pixel art, Gormiti a nebo Pan Včelka. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, pes, mašinka, loď či princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem velbloud.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů