Top obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka velbloud zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená velbloud k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka velbloud je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velbloud - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Velbloud - A5            Omalovánka - Velbloud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velbloud patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, online, zdarma, k vybarvení, Velbloud, obrázky, k vytištění, k tisku, pro děti, obrázek, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Velbloud k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s velbloudem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, voskovky, olejové pastely a fixy. Možností je dnes pro děti vskutku mnoho. Omalovánku velbloud lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s velbloudem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i velblouda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, zaměstnání lidí a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Astroboy, Aladin, Zootropolis, Zhu Zhu Pets nebo též Jak vycvičit draka. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, Santa Klaus, psi, drak anebo plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou velblouda.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů