Nejvyhledávanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka velbloud zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem velbloud k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka velbloud je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velbloud - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Velbloud - A5            Omalovánka - Velbloud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velbloud patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, Velbloud, online, k vytištění, Zvířata, obrázky, k tisku, pro děti, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Velbloud k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s velbloudem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, pera, pastelky, grafitové tužky nebo též voskové tužky. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici pestrá škála. Obrázek velbloud lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s velbloudem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba křídy, pera a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i velblouda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, různá zvířata nebo také květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Bambi, Angry birds, Rio, Hot Wheels nebo Lego. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, traktor, kočka, auto a netopýr. Ať si vaše dítko užije malování velblouda.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů