Top šest


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka matička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem matička k vybarvení pro tatínky. Omalovánka matička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matička - A5            Omalovánka - Matička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, obrázek, obrázky, zadarmo, Matička, elektronické omalovánky, omalovánky, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, omalovánka, pro děti, k vybarvení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Matička k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s matičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, olejové pastely, pastelky, zvýrazňovače a nebo fixy. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Obrázek matička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s matičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhly, olejové pastely či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, hudební nástroje a pochopitelně i matičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různá zvířata a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Gumídci, Hledá se Dory, Marvel Rocket, Kouzelná beruška a černý kocour a Pejsek a kočička. Je ale náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, auta, slon, lokomotiva případně Santa Klaus. Ať vám omalovánka matička přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů