Nej pět


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka matička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená matička k obarvení pro holky. Omalovánka matička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Matička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matička - A5            Omalovánka - Matička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Ostatní, zdarma, dětské obrázky, vymalovánky, k vybarvení, obrázek, Matička, k vytištění, k tisku, ke stažení, omalovánky, domalovánky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Matička k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s matičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, tužky, fixky, zvýrazňovače nebo též křídy. Pomůcek na malování je pro starší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku matička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s matičkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. olejové pastely, tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i matičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, písmenka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy pes Pluto, Harry Potter, Gumídci, Fortnite nebo Power Strangers. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, vláček, koně, auta případně drak. Nechť vám omalovánka s matičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů