Doporučené


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pcháč oset k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem pcháč oset k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka pcháč oset je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pcháč oset - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pcháč oset - A5            Omalovánka - Pcháč oset - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pcháč oset patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, k vytištění, online, k vybarvení, obrázky, Pcháč oset, ke stažení, zdarma, pro děti, obrázek, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Pcháč oset k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s pcháčem osetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pera, křídy, tužky a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku pcháč oset lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s pcháčem osetem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku či dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, pera a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, hudební nástroje a pochopitelně i pcháče oset :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, rostliny nebo též písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Pinocchio, Anna a Elsa, Myška Minie či Kačer Donald. Je ale hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, loď, lokomotiva, liška a princezna. Ať omalovánka pcháč oset přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů