Doporučujeme


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pcháč oset k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem pcháč oset ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka pcháč oset je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pcháč oset - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pcháč oset - A5            Omalovánka - Pcháč oset - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pcháč oset patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, zdarma, k vybarvení, pro děti, online, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, Pcháč oset, k tisku, Květiny

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pcháč oset k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s pcháčem osetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, vodové barvy, pastelky a fixy. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky fakt mnoho Omalovánku pcháč oset lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pcháčem osetem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pera, grafitové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i pcháče oset :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata nebo také písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Popelka, Lego příběh, Křemílek a Vochomůrka, Hello Kitty a Kačer Donald. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: princezna, raketa, draci, čert případně psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pcháč oset.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů