Doporučené


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pcháč oset k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná pcháč oset ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka pcháč oset je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pcháč oset - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pcháč oset - A5            Omalovánka - Pcháč oset - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pcháč oset patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Květiny, online, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázky, Pcháč oset, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pcháč oset k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pcháčem osetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, akrylové barvy, temperové barvy nebo také pastelové tužky. Potřeb na malování je pro kluky a holky vskutku velmi mnoho. Obrázek pcháč oset lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pcháčem osetem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba křídy, voskové tužky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i pcháče oset :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, pohádkové postavy nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ratatouille, Kniha džunglí, Ledové království, Rio a nebo Medvídek Pú. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: princezna, princezna a princ, auta, astronaut anebo miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pcháčem osetem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů