Doporučujeme


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pcháč oset k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem pcháč oset k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka pcháč oset je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pcháč oset - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Pcháč oset - A5            Omalovánka - Pcháč oset - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pcháč oset patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, pro děti, Květiny, ke stažení, Pcháč oset, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Pcháč oset k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s pcháčem osetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, uhlíky, pastelky případně voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici ohromující množství. Omalovánku pcháč oset lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s pcháčem osetem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, voskovky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i pcháče oset :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, zaměstnání či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Zvonilka, Bořek stavitel, Hot Wheels a nebo Flintstoneovi. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva, piráti, sněhulák nebo kočka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pcháčem osetem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů