Top šest


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka pcháč oset k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená pcháč oset k omalování pro předškolní děti. Omalovánka pcháč oset je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pcháč oset - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pcháč oset - A5            Omalovánka - Pcháč oset - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pcháč oset patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázky, online, domalovánky, pro děti, obrázek, zdarma, omalovánka, omalovánky, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytištění, ke stažení, Pcháč oset

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pcháč oset k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s pcháčem osetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, olejové pastely, pera, vodové barvy a uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Obrázek pcháč oset lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pcháčem osetem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskovky, olejové pastely případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i pcháče oset :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy rostlin nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Alenka v říši divů, Mickey mouse, Pixel art, Kamarád Timmy a Simpsonovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, loď, mašinka, Santa Klaus nebo také kočka. Ať si vaše dítě užije obrázek pcháče osetu.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů