Top pět


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pcháč oset k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem pcháč oset ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka pcháč oset je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pcháč oset - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pcháč oset - A5            Omalovánka - Pcháč oset - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pcháč oset patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, obrázky, zdarma, k tisku, pro děti, Květiny, online, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, Pcháč oset

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Pcháč oset k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s pcháčem osetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, pastelové tužky, voskové tužky, akrylové barvy a olejové pastely. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku pcháč oset lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pcháčem osetem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, pastelové tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, rostliny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pcháče oset :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy rostlin nebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Locika, Hledá se Nemo, Budulínek, Pixel art a nebo Hello Kitty. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, raketa, lokomotiva s vagónky, koně nebo též auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pcháč oset.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů