Výběr omalovánek


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pcháč oset k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná pcháč oset k obarvování pro předškoláky. Omalovánka pcháč oset je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pcháč oset - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Pcháč oset - A5            Omalovánka - Pcháč oset - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pcháč oset patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, online, Pcháč oset, ke stažení, obrázky, obrázek, pro děti, Květiny, k vytisknutí, zdarma, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pcháč oset k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s pcháčem osetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, tempery, pera, akrylové barvy nebo též vodové barvy. Malovacích potřeb je pro dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pcháč oset lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pcháčem osetem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, tempery nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pcháče oset :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, kytky nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Peter Pan, Batman, Křemílek a Vochomůrka a nebo Roblox. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stažení jsou: piráti, draci, mašinka, lokomotiva s vagónky anebo raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pcháč oset.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů