Top obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka traktor zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem traktor k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka traktor je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Traktor - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Traktor - A5            Omalovánka - Traktor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Traktor patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, pro děti, Traktor, k vybarvení, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, Dopravní prostředky, online, k tisku, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Traktor k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s traktorem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, propisovací tužky, olejové pastely či uhly. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici široká škála. Obrázek traktor lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s traktorem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pastelové tužky, pera a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i traktor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, pohádkové postavy a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Blesk McQueen, Tarzan, Gumídci, Šmoulové případně Anna a Elsa. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: draci, drak, pes, koně anebo auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku traktor.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů