Top pět


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka traktor zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem traktor ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka traktor je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Traktor - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Traktor - A5            Omalovánka - Traktor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Traktor patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, online, Dopravní prostředky, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, pro děti, obrázek, Traktor, k tisku, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Traktor k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s traktorem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, fixy, grafitové tužky, tužky nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku traktor lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s traktorem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, fixy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, postavy z pohádek, zvířátka a pochopitelně i traktor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, kytky či druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Tarzan, Kačer Donald, Ratatouille nebo též Peter Pan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: čert, houby, auto, auta a nebo kočka. Ať si vaše dítko užije malování traktoru.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů