Top obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka traktor k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná traktor ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka traktor je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Traktor - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Traktor - A5            Omalovánka - Traktor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Traktor patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, online, zdarma, obrázek, k vytištění, k tisku, omalovánka, k vytisknutí, zadarmo, k vybarvení, omalovánky, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Traktor k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s traktorem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, zvýrazňovače, pera, tempery či voskovky. Malovacích potřeb je pro kluky fakt mnoho Omalovánku traktor lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s traktorem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, zvýrazňovače případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i traktor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, lidské profese nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Indiana Jones, Hannah Montana, Křemílek a Vochomůrka, Bořek stavitel anebo Ledové království. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, hasiči, koně, liška a netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s traktorem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů