Nejlepší


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sendvič zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem sendvič k obarvování pro malá děcka. Omalovánka sendvič je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sendvič - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sendvič - A5            Omalovánka - Sendvič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sendvič patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, online, zdarma, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, obrázek, ke stažení, k tisku, Sendvič

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Sendvič k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sendvičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhlíky, grafitové tužky, uhly nebo také pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku sendvič lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s sendvičem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. fixky, uhlíky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i sendviče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, různé sporty a pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Scooby Doo, U nás na farmě, Shimmer a Shine, Indiana Jones anebo Budulínek. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, psi, Santa Klaus, raketa a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou sendvič.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů