Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Lukáš ke kreslení pro předškolní děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Bible a křesťanství, k vybarvení, online, pro děti, ke stažení, zdarma, k vytištění, obrázek, Lukáš 1, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixky, tužky, pastelové tužky, křídy či pastelky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek Lukáš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. fixky, tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, zvířata a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel nebo též písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Lego friends, Avatar, Křemílek a Vochomůrka, Včelka Mája nebo Bambi. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, Santa Klaus, mašinka, piráti nebo také astronaut. Ať si vaše dítko užije malování Lukáše.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů