Top šest


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Lukáš k omalování pro předškoláky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, ke stažení, zadarmo, domalovánky, k vytištění, k vytisknutí, elektronické omalovánky, Bible a křesťanství, online, ke stáhnutí, k vybarvení, pro děti, dětské obrázky, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelky, zvýrazňovače, propisovací tužky nebo také akrylové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například tužky, pastelky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířátka, různé sporty a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Grinch, panenka Winx, Scooby Doo, Holly Hobbie a Anna a Elsa. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, raketa, pes, auto případně houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Lukášem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů