Doporučujeme


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem Lukáš ke kreslení pro slečny. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, domalovánky, omalovánka, pro děti, k vybarvení, elektronické omalovánky, ke stažení, online, dětské obrázky, obrázky, k vytisknutí, Bible a křesťanství

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 1 k vytištění pro děti

Omalovánka s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, tempery, umělecké tužky, tužky a nebo fixky. Možností je pro holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, tempery nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, sporty či písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Batman, Kung Fu Panda, Gormiti, Chuggington nebo též Želvy Ninja. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: mašinka, Popeláři, drak, traktor nebo také slon. Ať si vaše dítko užije malování Lukáše.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů