Výběr obrázků


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Lukáš k obarvení pro děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, obrázky, k tisku, Lukáš 1, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, online, Bible a křesťanství, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, tempery, uhlíky a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici široká škála. Obrázek Lukáš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, počítač nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tužky, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, čísla, rostliny a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, písmenka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Krtek, Rio, Bořek stavitel nebo také Panenka Barbie. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, hasiči, kočka, princezna nebo piráti. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Lukáše bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů