Top obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Lukáš k obarvení pro menší i větší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, online, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, Lukáš 1, zdarma, k vybarvení, k tisku, obrázky, Bible a křesťanství

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, pastelové tužky, grafitové tužky a tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, akrylové barvy a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různá zvířata či květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Madagaskar, Včelka Mája, Anna a Elsa, Pocahontas anebo IronMan. Je ale velmi problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: čert, traktor, astronaut, liška případně Santa Klaus. Nechť omalovánka s Lukášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů