Nej pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená Lukáš ke kreslení pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, Bible a křesťanství, k tisku, k vytištění, zdarma, Lukáš 1, obrázky, k vytisknutí, pro děti, obrázek, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, umělecké tužky, uhly a uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky vskutku velmi mnoho. Obrázek Lukáš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. propisovací tužky, temperové barvy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy sportů, jídla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy jídel nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bořek stavitel, Tlapková patrola, Království lesních strážců, Doba ledová nebo Simpsonovi. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, auta, koně, mašinka případně Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Lukáš.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů