Nej pět


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Lukáš k vybarvování pro malé ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, omalovánka, k vybarvení, obrázek, elektronické omalovánky, k vytištění, k tisku, Lukáš 1, obrázky, vymalovánky, online, pro děti, k vytisknutí, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskovky, propisovací tužky, tempery nebo též křídy. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, zaměstnání a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, druhy automobilů a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Pat a Mat, Marvel Rocket, Aladin, Littlest Pet Shop a Lego friends. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: princezna, auta, kočka, princezna a princ a Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáš.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů