Nejstahovanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná Lukáš k obarvování pro starší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, online, k vybarvení, zdarma, Bible a křesťanství, Lukáš 1, pro děti, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, akrylové barvy, tempery a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro chlapečky vskutku mnoho. Obrázek Lukáš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, voskovky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, druhy sportů nebo též písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Prasátko peppa, Pixel art, Plants vs. Zombies, Adiboo a nebo Lego friends. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: princezna, netopýr, Popeláři, lokomotiva anebo vláček. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů