Výběr obrázků


Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem Lukáš k obarvování pro dívky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázky, dětské obrázky, omalovánky, zdarma, vymalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, online, omalovánka, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, fixky, fixy, voskovky nebo také pera. Možností je pro kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Lukáš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku či peníze. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy rostlin, sporty a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy případně druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pat a Mat, Boule a Bill, Kamarád Timmy, Příběh hraček či Blesk McQueen. Je ale těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: plachetnice, piráti, astronaut, loď a princezna. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů