Top pět


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem Lukáš k obarvování pro malé caparty. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Bible a křesťanství, k vytištění, obrázky, ke stažení, k vybarvení, zdarma, online, Lukáš 1, k vytisknutí, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 1 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, tužky, voskové tužky a nebo pastelové tužky. Možností je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Lukášem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, olejové pastely a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, zvířátka a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Ledové království, Ferda mravenec, Simpsonovi, Shrek nebo též Ninjago. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme k uložení jsou: traktor, čert, auta, lokomotiva případně houby. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů