Nej pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytičky zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem kytičky ke kreslení pro učitelky. Omalovánka kytičky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kytičky - A5            Omalovánka - Kytičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, dětské obrázky, zdarma, omalovánky, obrázky, pro děti, ke stažení, Květiny, online, k tisku, domalovánky, vymalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kytičky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, temperové barvy, zvýrazňovače, fixy a umělecké tužky. Možností je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku kytičky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, temperové barvy či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, písmena a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy sportů nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Bezzubka, Elena z Avaloru, Bratz panenky, Astroboy nebo též Lego příběh. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, auto, princezna a princ, piráti případně princezna. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů