Nejstahovanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kytičky k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kytičky k omalování pro holky. Omalovánka kytičky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytičky - A5            Omalovánka - Kytičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, k vytištění, vymalovánky, omalovánky, online, Kytičky, zdarma, obrázky, zadarmo, k tisku, pro děti, dětské obrázky, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kytičky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, voskovky, umělecké tužky nebo pastelky. Možností je pro větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku kytičky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s ? má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, peněženku nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pastelové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Princezna a žabák, Naruto, Flintstones, Ice Age nebo také Sněhurka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, plachetnice, auto, lokomotiva a drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ? líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů