Nejhledanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka kytičky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná kytičky k vybarvování pro puberťáky. Omalovánka kytičky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kytičky - A5            Omalovánka - Kytičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, zdarma, obrázky, Květiny, obrázek, k vytištění, online, k vybarvení, Kytičky, k vytisknutí, ke stažení, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kytičky k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, propisovací tužky, olejové pastely, tužky případně vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kytičky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu či čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. fixy, propisovací tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, čísla, sporty a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, zvířata anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Furby, Pošťák Pat, Hello Kitty či Kung Fu Panda. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, dinosauři, lokomotiva, astronaut a raketa. Užijte si omalovánku ?, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů