Nejhledanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka kytičky k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná kytičky k obarvování pro holčičky. Omalovánka kytičky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytičky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kytičky - A5            Omalovánka - Kytičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytičky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, vymalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánka, Kytičky, domalovánky, zadarmo, k vybarvení, ke stažení, k tisku, Květiny, omalovánky, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kytičky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, uhlíky, pastelové tužky či umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kytičky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba tempery, fixy anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, písmena, rostliny a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy ptáků nebo také čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Superman, My little pony, Lion King, Harley Quinn nebo Plamínek a čtyřkoláci. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: kočka, piráti, vláček, houby případně slon. Užijte si omalovánku ?, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů