Nejstahovanější


Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka mraveneček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná mraveneček k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka mraveneček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, vymalovánky, k vytisknutí, Zvířata, ke stáhnutí, pro děti, omalovánky, dětské obrázky, online, omalovánka, obrázky, k vytištění, zadarmo, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mraveneček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s mravenečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, zvýrazňovače, propisovací tužky a voskové tužky. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku mraveneček lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s mravenečkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, akrylové barvy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, kytky nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Hannah Montana, Bugs Bunny, Jak vycvičit draka, Bakugan anebo Anabela: Vánoční přání. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, miminko, hasiči, pes nebo také raketa. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s mravenečkem líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů