Doporučujeme


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka mraveneček k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem mraveneček k omalování pro holky i kluky. Omalovánka mraveneček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Mraveneček, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, online, pro děti, Zvířata, obrázky, obrázek, k tisku, k vybarvení, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mraveneček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mravenečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, voskovky, fixky, uhly a nebo tužky. Možností je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek mraveneček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s mravenečkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, voskovky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání případně písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Brawl stars, Tlapková patrola, My little pony, Bořek stavitel anebo Kačer Donald. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: piráti, princezna, hasiči, Santa Klaus a mašinka. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka mravenečku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů