Nejlepší


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mraveneček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem mraveneček k obarvování pro holčičky. Omalovánka mraveneček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stažení, k vybarvení, zadarmo, k vytisknutí, k vytištění, omalovánka, Mraveneček, pro děti, elektronické omalovánky, omalovánky, online, vymalovánky, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mraveneček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mravenečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, propisovací tužky, fixky a akrylové barvy. Možností je dnes pro učitelky vskutku mnoho. Obrázek mraveneček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mravenečkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, peníze či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. fixy, grafitové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, druhy automobilů, písmena a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, rostliny anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Popelka, Bratz panenky, Pixel art či Zootropolis. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, netopýr, houby, astronaut nebo auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou mravenečku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů