Nej pět


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mraveneček k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem mraveneček k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka mraveneček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, dětské obrázky, obrázky, zadarmo, k tisku, vymalovánky, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, Zvířata, k vytisknutí, online, k vybarvení, k vytištění, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Mraveneček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s mravenečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, pastelky, olejové pastely, pera nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku mraveneček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mravenečkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskové tužky, pastelky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, druhy automobilů či zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Avatar, Máša a medvěd, Bakugan, Včelka Mája nebo také Superman. Je však hodně nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, lokomotiva s vagónky, raketa, houby a nebo plachetnice. Ať vám omalovánka mraveneček přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů