Nej obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mraveneček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná mraveneček k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka mraveneček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Mraveneček, pro děti, online, k tisku, zdarma, obrázek, Zvířata, ke stažení, obrázky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Mraveneček k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s mravenečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, pastelky, voskové tužky anebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku mraveneček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mravenečkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo též čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. vodové barvy, olejové pastely nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, sporty a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, různá zvířata a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Želvy Ninja, Shrek, Bezzubka, Kuře Calimero nebo též Království lesních strážců. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, miminko, princezna a princ, lokomotiva a kočka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou mravenečku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů