Top obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mraveneček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem mraveneček k vybarvování pro učitelky. Omalovánka mraveneček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, online, ke stažení, omalovánka, k vytištění, Zvířata, domalovánky, dětské obrázky, zadarmo, k tisku, vymalovánky, zdarma, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mraveneček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s mravenečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky, voskové tužky či uhlíky. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici ohromující množství. Obrázek mraveneček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s mravenečkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, zvýrazňovače případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, lidské profese, čísla a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Království lesních strážců, Lví hlídka, Doba ledová a nebo Bakugan. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, auto, piráti a psi. Užijte si omalovánku mravenečku, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů