Nej pět


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mraveneček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem mraveneček k obarvení pro předškoláky. Omalovánka mraveneček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Mraveneček, Zvířata, obrázky, obrázek, k tisku, pro děti, online, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Mraveneček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s mravenečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, zvýrazňovače, uhly, olejové pastely a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti vskutku mnoho. Obrázek mraveneček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mravenečkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu případně peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. temperové barvy, zvýrazňovače a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy automobilů, dopravní prostředky a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, hudební nástroje anebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Spongebob, Ratatouille, Roblox, Bob a Bobek případně Červená Karkulka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva, draci, slon nebo též raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s mravenečkem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů