Nejstahovanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mraveneček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem mraveneček ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka mraveneček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, Mraveneček, k vytištění, online, pro děti, zdarma, k vybarvení, k tisku, Zvířata, ke stažení, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mraveneček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mravenečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, voskové tužky, olejové pastely, grafitové tužky a křídy. Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku mraveneček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s mravenečkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, voskové tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, květiny a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Kim Possible, Šmoulové, Astroboy, Fifi z Květíkova nebo též Ratatouille. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, houby, raketa, lokomotiva anebo sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou mravenečku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů