Doporučujeme


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka mraveneček k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem mraveneček k vybarvení pro děti. Omalovánka mraveneček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, online, Zvířata, k vybarvení, obrázek, k tisku, Mraveneček, zdarma, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mraveneček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mravenečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, křídy, pera, tempery a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku mraveneček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s mravenečkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, křídy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, písmena nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Shimmer a Shine, Jak vycvičit draka, Pinocchio nebo Příběh hraček. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, traktor, sněhulák, mašinka a nebo čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s mravenečkem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů