Výběr omalovánek


Omalovánka králíka k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem koza k obarvení pro školáky. Koza je užitečné domácí zvíře poskytující mléko. Koza je typická svým mečením a charakteristickým zápachem. Omalovánka koza je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Koza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koza - A5            Omalovánka - Koza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Koza, k vytisknutí, k tisku, Zvířata, zdarma, ke stažení, obrázky, k vytištění, online, pro děti, k vybarvení, obrázek

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Koza k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kozou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, fixy, křídy nebo také uhly. Pomůcek na malování je pro slečny k dispozici ohromné množství. Obrázek koza lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s kozou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, temperové barvy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zvířata, písmenka a pochopitelně i kozu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, čísla nebo kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Šmoulové, Minecraft, U nás na farmě, Želvy Ninja a Lego friends. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, draci, mašinka, Popeláři a nebo traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kozy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů