Výběr obrázků


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem koza k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Koza je užitečné domácí zvíře poskytující mléko. Koza je typická svým mečením a charakteristickým zápachem. Omalovánka koza je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koza - A5            Omalovánka - Koza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, online, Zvířata, obrázek, Koza, obrázky, ke stažení, zdarma, pro děti, k vytištění, k tisku

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Koza k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kozou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, tempery, voskovky, uhlíky nebo též grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Obrázek koza lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kozou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhly, tempery a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kozu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy a dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Kačer Donald, Včelka Mája, Mickey mouse a Anna a Elsa. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, Popeláři, princezna, plachetnice nebo raketa. Nechť omalovánka s kozou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů