Doporučené


Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koza k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem koza k obarvování pro malé ratolesti. Koza je užitečné domácí zvíře poskytující mléko. Koza je typická svým mečením a charakteristickým zápachem. Omalovánka koza je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Koza - A5            Omalovánka - Koza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Koza, zdarma, domalovánky, obrázky, pro děti, omalovánky, zadarmo, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, Zvířata, elektronické omalovánky, dětské obrázky, k vybarvení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Koza k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kozou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, voskovky, fixky, propisovací tužky nebo též zvýrazňovače. Možností je dnes pro dospělé opravdu mnoho. Omalovánku koza lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kozou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, pohádkové postavy a pochopitelně i kozu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Shrek, pes Pluto, Krtek, Teletubbies a Ninjago. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: astronaut, auta, pes, hasiči případně princezna. Užijte si omalovánku kozy, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů