Nejstahovanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka koza k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem koza k obarvení pro malé caparty. Koza je užitečné domácí zvíře poskytující mléko. Koza je typická svým mečením a charakteristickým zápachem. Omalovánka koza je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Koza - A5            Omalovánka - Koza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, Koza, k vytisknutí, obrázky, omalovánka, dětské obrázky, domalovánky, k tisku, pro děti, k vytištění, vymalovánky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Koza k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kozou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, umělecké tužky, fixy, vodové barvy případně voskové tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku koza lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s kozou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, peněženku nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, umělecké tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i kozu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Život brouka, Bořek stavitel, Brawl stars, Flintstones nebo též Madagaskar. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, drak, princezna a princ, draci a nebo psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kozou líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů