Doporučujeme


Obrázek s elfem k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka koza zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená koza k obarvení pro nejmenší děti. Koza je užitečné domácí zvíře poskytující mléko. Koza je typická svým mečením a charakteristickým zápachem. Omalovánka koza je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Koza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koza - A5            Omalovánka - Koza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Zvířata, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, zadarmo, obrázky, omalovánky, Koza, elektronické omalovánky, vymalovánky, omalovánka, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Koza k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kozou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, voskové tužky, uhlíky či akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší k dispozici dlouhá řada. Obrázek koza lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kozou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, vodové barvy nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i kozu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků anebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Mickey mouse, Prasátko peppa, Monster High, Želvy Ninja a nebo Lion King. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, traktor, dinosauři, sněhulák a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku koza.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů