Nejstahovanější


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem koza k omalování pro dívky i chlapce. Koza je užitečné domácí zvíře poskytující mléko. Koza je typická svým mečením a charakteristickým zápachem. Omalovánka koza je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koza - A5            Omalovánka - Koza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, online, ke stažení, Zvířata, obrázky, zdarma, k tisku, obrázek, k vytištění, pro děti, Koza

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Koza k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kozou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, grafitové tužky, voskovky, umělecké tužky anebo křídy. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku koza lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kozou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pera, grafitové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, květiny, jídla a pochopitelně i kozu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Spiderman, Hledá se Nemo, Indiana Jones, Lego příběh a Doba ledová. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme k uložení jsou: princezna, houby, lokomotiva s vagónky, princezna a nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s kozou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů