Nejoblíbenější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná koza k obarvení pro menší i větší děti. Koza je užitečné domácí zvíře poskytující mléko. Koza je typická svým mečením a charakteristickým zápachem. Omalovánka koza je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koza - A5            Omalovánka - Koza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, Zvířata, obrázek, k vytisknutí, obrázky, online, k vytištění, pro děti, ke stažení, zdarma, Koza

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Koza k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kozou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskové tužky, temperové barvy, fixky a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku koza lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kozou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, voskové tužky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i kozu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Na vlásku, Ledové království, Marvel Rocket, Shrek a Bakugan. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, kočka, mašinka, koně a netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem koza.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů