Nejlepší


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hřebec k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem hřebec k omalování pro holku i kluka. Omalovánka hřebec je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Zvířata, online, k vybarvení, Hřebec, k vytištění, pro děti, obrázky, k vytisknutí, k tisku, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hřebec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hřebcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, umělecké tužky, temperové barvy, fixy a pera. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku hřebec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s hřebcem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, umělecké tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, různá zvířata nebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, My little pony, Bořek stavitel, Batman a Tlapková patrola. Je však velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, miminko, princezna a princ, Popeláři případně piráti. Ať omalovánka hřebec přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů