Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hřebec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem hřebec k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka hřebec je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, k tisku, obrázek, k vybarvení, pro děti, k vytištění, zdarma, Hřebec, Zvířata, online, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hřebec k vytištění pro děti

Omalovánka s hřebcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, vodové barvy, tužky a olejové pastely. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hřebec lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hřebcem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Toy Story, Roblox, Ninjago nebo Shrek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stažení jsou: drak, raketa, princezna, princezna a princ či liška. Nechť omalovánka s hřebcem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů