Výběr obrázků


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hřebec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná hřebec k obarvování pro chlapce. Omalovánka hřebec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, online, obrázky, pro děti, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, Zvířata, zdarma, Hřebec, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hřebec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hřebcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixky, tužky, pastelky a nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek hřebec lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s hřebcem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, počítač nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba umělecké tužky, fixky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, písmena a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Krteček, Bambi, Tlapková patrola, Lion King nebo také Máša a medvěd. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, dinosauři, auta, astronaut a houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hřebcem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů