Top pět


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hřebec k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem hřebec k obarvování pro malé caparty. Omalovánka hřebec je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, Zvířata, obrázky, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázek, pro děti, k tisku, Hřebec

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hřebec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hřebcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, umělecké tužky, pera, tužky a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek hřebec lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hřebcem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, umělecké tužky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmena, různé sporty a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Madagaskar, Ratatouille, Paw patrol, Sněhurka a Stašpytlík. Je ale velmi náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: houby, draci, drak, liška anebo astronaut. Ať vám omalovánka hřebec přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů