Výběr obrázků


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka hřebec zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem hřebec ke kreslení pro školáky. Omalovánka hřebec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, zadarmo, Zvířata, dětské obrázky, pro děti, ke stáhnutí, ke stažení, k vybarvení, zdarma, Hřebec, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hřebec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s hřebcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, fixy, tempery a tužky. Malovacích potřeb je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Obrázek hřebec lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hřebcem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. uhly, grafitové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířata, zaměstnání a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, postavy z pohádek nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy princezna Sofie, Jak vycvičit draka, Asterix a Obelix, Elena z Avaloru případně Prasátko peppa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, lokomotiva, princezna, traktor a sněhulák. Nechť vám omalovánka s hřebcem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů