Top obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hřebec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem hřebec k obarvování pro větší děti. Omalovánka hřebec je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, pro děti, k tisku, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, Hřebec, k vytištění, zdarma, ke stažení, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hřebec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s hřebcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, umělecké tužky, propisovací tužky, akrylové barvy a nebo uhly. Možností je dnes pro učitelky k dispozici dlouhá řada. Obrázek hřebec lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hřebcem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhlíky, umělecké tužky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, čísla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, zvířata anebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Teletubbies, Marvel Rocket, Tarzan, Avatar a Pošťák Pat. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: piráti, mašinka, auto, loď nebo také traktor. Ať si vaše dítě užije obrázek hřebce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů