Výběr omalovánek


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hřebec k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná hřebec k obarvení pro maminky. Omalovánka hřebec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, vymalovánky, k vybarvení, online, obrázky, zadarmo, zdarma, omalovánka, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hřebec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hřebcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, křídy, tempery, pastelky či voskovky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku hřebec lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s hřebcem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například voskové tužky, křídy a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, různé kytky anebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Včelka Mája, Superčarodějnice, Ledové království, U nás na farmě a Mickey mouse. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, dinosauři, auta, auto nebo též auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hřebcem.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů