Výběr omalovánek


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hřebec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem hřebec k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka hřebec je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, obrázky, Zvířata, Hřebec, k vybarvení, k tisku, ke stažení, online, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hřebec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hřebcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, uhly, uhlíky a nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku hřebec lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s hřebcem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, pastelky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, různé sporty případně různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Popelka, Pan Včelka, Aladin, Mimoni a Myška Minie. Je ale nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, Popeláři, auta, princezna a princ nebo Santa Klaus. Ať vám omalovánka hřebec přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů