Výběr obrázků


Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hřebec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem hřebec k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka hřebec je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, pro děti, online, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, obrázky, k tisku, obrázek, Zvířata, Hřebec, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hřebec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hřebcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, propisovací tužky, grafitové tužky a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti fakt mnoho Obrázek hřebec lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s hřebcem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelky, olejové pastely nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy automobilů a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Brawl stars, Madagaskar, Aladin nebo též Jak vycvičit draka. Je ale velmi těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, auto, mašinka, koně anebo čert. Ať omalovánka hřebec přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů