Nej omalovánky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem tučňák k obarvení pro tatínky. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, k tisku, pro děti, zdarma, Ptáci, k vytisknutí, k vybarvení, online, Tučňák, obrázek, k vytištění, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tučňák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s tučňákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskové tužky, pastelky, grafitové tužky anebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici pestrá škála. Obrázek tučňák lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s tučňákem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, voskové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, dopravní prostředky nebo také rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Kocour Garfield, Včelka Mája, Fortnite a Simpsonovi. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tady máme ke stažení jsou: mašinka, plachetnice, princezna, Santa Klaus a lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s tučňákem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů