Výběr obrázků


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem tučňák k vybarvování pro naše milé prcky. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, Ptáci, online, Tučňák, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tučňák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s tučňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, fixky, akrylové barvy, pastelky nebo také voskovky. Potřeb na malování je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku tučňák lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s tučňákem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, fixky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zvířata a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Roblox, Gormiti, Stašpytlík, Tlapková patrola nebo Rumcajs. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: auta, auto, slon, psi anebo Popeláři. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka tučňáka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů