Nej obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Obrázek jukeboxu

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Omalovánka nazvaná tučňák k vybarvování pro malé caparty. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, Ptáci, online, Tučňák, obrázek, ke stažení, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, pro děti, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tučňák k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s tučňákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, fixky, fixy, akrylové barvy případně tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku tučňák lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s tučňákem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhlíky, fixky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, rostliny, písmenka a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, zaměstnání lidí a jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pinocchio, Shimmer a Shine, Harley Quinn, Tarzan a nebo My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: draci, auta, plachetnice, traktor a dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek tučňáka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů