Nejoblíbenější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem tučňák ke kreslení pro malé děti. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, online, Ptáci, obrázky, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, pro děti, Tučňák, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tučňák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s tučňákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhly, zvýrazňovače, pastelky nebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku tučňák lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tučňákem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskové tužky, uhly anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, druhy automobilů, postavy z pohádek a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zaměstnání lidí případně různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy pes Pluto, Avatar, My little pony, Kačer Donald nebo také Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, hasiči, princezna, koně či pes. Ať si vaše dítě užije omalovánku tučňáka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů