Nej pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná tučňák ke kreslení pro větší děti. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, Tučňák, obrázek, omalovánka, Ptáci, omalovánky, online, k vytištění, ke stáhnutí, k tisku, zdarma, elektronické omalovánky, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Tučňák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s tučňákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, fixky, pera nebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek tučňák lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s tučňákem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, grafitové tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zvířátka případně různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Harley Quinn, Želvy Ninja, Among Us, Fifi z Květíkova a Madagaskar. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, liška, čert, Popeláři a princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování tučňáka.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů