Doporučené


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná tučňák k obarvování pro dívky i chlapce. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, obrázek, pro děti, k tisku, k vybarvení, Ptáci, zdarma, Tučňák, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tučňák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s tučňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, akrylové barvy, umělecké tužky, pera nebo také grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku tučňák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tučňákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, akrylové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, postavy z pohádek či druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lion King, Zootropolis, Avengers, Flintstoneovi případně Aladin. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, loď, princezna, astronaut a miminko. Ať si vaše dítko užije malování tučňáka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů