Doporučujeme


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek jukeboxu

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná tučňák k omalování pro nejmenší děti. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, online, k tisku, obrázek, Tučňák, Ptáci, obrázky, ke stažení, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Tučňák k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s tučňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tempery, propisovací tužky, grafitové tužky a fixky. Možností je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku tučňák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s tučňákem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskovky, tempery nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, různé kytky a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mimoni, Hledá se Nemo, Harry Potter, Princezna a žabák a Kim Possible. Ty tady ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, dinosauři, raketa, auta a loď. Nechť vám omalovánka s tučňákem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů