Nejlepší


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tučňák zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem tučňák k vybarvování pro větší děti. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Tučňák, zadarmo, k vytištění, obrázek, elektronické omalovánky, online, vymalovánky, ke stažení, k tisku, domalovánky, omalovánka, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tučňák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s tučňákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, propisovací tužky, vodové barvy, pastelové tužky a pera. Možností je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek tučňák lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s tučňákem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba fixky, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Kačer Donald, Příšerky s.r.o., Superman anebo Among Us. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: loď, princezna, auta, astronaut nebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s tučňákem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů