Top šest


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem tučňák ke kreslení pro chlapečky. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zadarmo, obrázky, pro děti, k vytisknutí, online, ke stáhnutí, k tisku, Tučňák, domalovánky, k vybarvení, zdarma, k vytištění, vymalovánky, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Tučňák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s tučňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pera, uhlíky, voskovky a vodové barvy. Možností je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku tučňák lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s tučňákem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pera a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, pohádkové postavy anebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Princezna a žabák, Zootropolis, Anabela: Vánoční přání, Bugs Bunny případně Spiderman. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: kočka, netopýr, auta, lokomotiva či pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou tučňák.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů