Top obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem tučňák k vybarvení pro kluky a holky. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, Ptáci, obrázky, obrázek, Tučňák, k vybarvení, ke stažení, pro děti, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Tučňák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s tučňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixy, umělecké tužky, pera nebo tempery. Možností je pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku tučňák lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s tučňákem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, fixy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, pohádkové postavy případně písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego příběh, My little pony, Princezna a žabák, Asterix a Obelix nebo také Harry Potter. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: mašinka, Popeláři, auta, raketa a nebo miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s tučňákem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů