Top šest


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem tučňák k omalování pro maminky. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, vymalovánky, obrázek, zadarmo, pro děti, obrázky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, k vytisknutí, Tučňák, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tučňák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s tučňákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, olejové pastely, propisovací tužky nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro puberťáky vskutku mnoho. Obrázek tučňák lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s tučňákem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, písmenka, květiny a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, hudební nástroje a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Ben 10, Simpsonovi, Rexík, Littlest Pet Shop či Rumcajs. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, koně, psi, čert nebo také princezna a princ. Nechť omalovánka s tučňákem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů