Nejvyhledávanější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka slepice s kuřaty k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná slepice s kuřaty k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka slepice s kuřaty je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, Ptáci, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, Slepice s kuřaty, obrázek, obrázky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slepice s kuřaty k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění se slepicí s kuřaty je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tužky, uhlíky, voskovky a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku slepice s kuřaty lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší se slepicí s kuřaty má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, druhy jídel a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, různé kytky a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Křemílek a Vochomůrka, Trollové, princezna Sofie nebo také Kocour Garfield. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, drak, dinosauři, draci či piráti. Nechť vám omalovánka se slepicí s kuřaty přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů