Doporučujeme


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slepice s kuřaty k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná slepice s kuřaty k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka slepice s kuřaty je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, dětské obrázky, zadarmo, omalovánky, Slepice s kuřaty, pro děti, vymalovánky, omalovánka, k vytištění, k tisku, online, obrázky, zdarma, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Slepice s kuřaty k vytištění pro děti

Omalovánka se slepicí s kuřaty je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, olejové pastely, pera, grafitové tužky a křídy. Možností je pro tatínky fakt mnoho Omalovánku slepice s kuřaty lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se slepicí s kuřaty má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, čas případně peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, olejové pastely či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, různé kytky a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, druhy jídel nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Harry Potter, princezna Sofie, Hannah Montana, Bezzubka případně Zvonilka. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, traktor, miminko, lokomotiva nebo loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se slepicí s kuřaty.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů