Doporučujeme


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepice s kuřaty zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná slepice s kuřaty k obarvení pro puberťáky. Omalovánka slepice s kuřaty je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánky, k vybarvení, domalovánky, ke stažení, online, zadarmo, k vytištění, Ptáci, zdarma, omalovánka, ke stáhnutí, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Slepice s kuřaty k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se slepicí s kuřaty je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, fixy, tempery a olejové pastely. Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici široká škála. Omalovánku slepice s kuřaty lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění se slepicí s kuřaty má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektřinu nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, propisovací tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, písmena či hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lady a Tramp, princezna Sofie, Bolt – pes pro každý případ, Včelka Mája nebo také Monster High. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, koně, netopýr, vláček anebo astronaut. Nechť omalovánka se slepicí s kuřaty přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů