Nej šest


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slepice s kuřaty k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem slepice s kuřaty k obarvení pro dospělé. Omalovánka slepice s kuřaty je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, pro děti, dětské obrázky, zdarma, elektronické omalovánky, online, domalovánky, vymalovánky, k vytisknutí, Ptáci, k vytištění, ke stažení, omalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slepice s kuřaty k vytištění a k vybarvení

Omalovánka se slepicí s kuřaty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, vodové barvy, akrylové barvy, voskové tužky a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti fakt mnoho Omalovánku slepice s kuřaty lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se slepicí s kuřaty má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. fixy, vodové barvy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, jídla a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Panenka Barbie, Angry birds, Hannah Montana nebo Anabela: Vánoční přání. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, princezna, draci a hasiči. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka slepice s kuřaty bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů