Nejstahovanější


Omalovánka budovy k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepice s kuřaty k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná slepice s kuřaty k omalování pro děti. Omalovánka slepice s kuřaty je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Slepice s kuřaty, k vytisknutí, obrázek, zdarma, obrázky, k vytištění, k vybarvení, k tisku, Ptáci, online, pro děti, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slepice s kuřaty k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se slepicí s kuřaty je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, grafitové tužky, uhly nebo též propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku slepice s kuřaty lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk se slepicí s kuřaty má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. zvýrazňovače, tužky či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, květiny, různé kytky a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Gormiti, Popelka, Simpsonovi, Včelka Mája a Paw patrol. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, raketa, pes, loď nebo houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se slepicí s kuřaty.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů