Výběr omalovánek


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepice s kuřaty k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem slepice s kuřaty k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka slepice s kuřaty je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, Slepice s kuřaty, Ptáci, k tisku, zdarma, ke stažení, obrázky, k vybarvení, obrázek, online, k vytisknutí, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slepice s kuřaty k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka se slepicí s kuřaty je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelky, tužky, fixy nebo též křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku slepice s kuřaty lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se slepicí s kuřaty má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, pastelky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy automobilů a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Madagaskar, Popelka, Ledové království a Včelka Mája. Je však náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, koně, princezna a princ, pes či netopýr. Věříme, že se vám obrázek slepice s kuřaty bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů