Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka slepice s kuřaty k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem slepice s kuřaty k vybarvování pro děti. Omalovánka slepice s kuřaty je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, Ptáci, obrázky, k vybarvení, obrázek, ke stažení, Slepice s kuřaty, zdarma, online, k tisku, pro děti, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Slepice s kuřaty k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti se slepicí s kuřaty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, umělecké tužky, tužky, křídy nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Obrázek slepice s kuřaty lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se slepicí s kuřaty má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, umělecké tužky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, písmena či jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy pes Pluto, Madagaskar, Stašpytlík, Požárník Sam případně Pat a Mat. Je však nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: astronaut, raketa, auto, plachetnice a kočka. Ať omalovánka slepice s kuřaty přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů