Top pět


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slepice s kuřaty k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem slepice s kuřaty k vybarvení pro menší i větší děti. Omalovánka slepice s kuřaty je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, k vytisknutí, zdarma, Slepice s kuřaty, obrázek, obrázky, online, pro děti, k vybarvení, k vytištění, Ptáci

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slepice s kuřaty k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku se slepicí s kuřaty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, fixy, akrylové barvy, pastelové tužky či zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku slepice s kuřaty lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí se slepicí s kuřaty má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. pera, fixy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířátka, jídla a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, kytky a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Equestria Girls, My little pony, Lego příběh, Marvel Rocket nebo také Hot Wheels. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: astronaut, traktor, raketa, drak a nebo houby. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou slepice s kuřaty.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů