Nejlepší


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepice s kuřaty k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená slepice s kuřaty k vybarvování pro prcky. Omalovánka slepice s kuřaty je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázky, online, zadarmo, omalovánky, vymalovánky, obrázek, k vytisknutí, dětské obrázky, Slepice s kuřaty, pro děti, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slepice s kuřaty k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se slepicí s kuřaty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskovky, olejové pastely, fixky anebo pera. Malovacích potřeb je pro maminky k dispozici celá škála. Omalovánku slepice s kuřaty lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se slepicí s kuřaty má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pastelky, voskovky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání, zvířata a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, různé kytky či druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Rumcajs, Čaroděj Modromír, Pokémon a Shimmer a Shine. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro větší děti které zde máme k uložení jsou: vláček, raketa, astronaut, traktor a auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou slepice s kuřaty.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů