Top obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka slepice s kuřaty k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem slepice s kuřaty ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka slepice s kuřaty je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, Ptáci, Slepice s kuřaty, k vytisknutí, k tisku, online, pro děti, ke stažení, obrázky, k vytištění, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slepice s kuřaty k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se slepicí s kuřaty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, zvýrazňovače, pera, pastelové tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku slepice s kuřaty lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se slepicí s kuřaty má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, zvýrazňovače nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy ptáků případně květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Pošťák Pat, Kocour Garfield, Doba ledová nebo také Medvídek Pú. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: slon, princezna, loď, sněhulák anebo princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou slepice s kuřaty.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů