Nej omalovánky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka tenistky

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepice s kuřaty k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná slepice s kuřaty k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka slepice s kuřaty je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice s kuřaty - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Slepice s kuřaty - A5            Omalovánka - Slepice s kuřaty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice s kuřaty patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, obrázky, obrázek, k vytištění, pro děti, k tisku, Ptáci, Slepice s kuřaty, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Slepice s kuřaty k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se slepicí s kuřaty je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, fixy, uhly, propisovací tužky nebo též uhlíky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku slepice s kuřaty lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk se slepicí s kuřaty má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, fixy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i slepici s kuřaty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Power Strangers, Hot Wheels, Hledá se Nemo, Červená Karkulka a Aladin. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: miminko, princezna a princ, dinosauři, auta či piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek se slepicí s kuřaty líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů