Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka uFO k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená uFO ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka uFO je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek UFO - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - UFO - A5            Omalovánka - UFO - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění UFO patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, obrázky, k tisku, ke stažení, k vytištění, Ostatní, pro děti, UFO, zdarma, k vybarvení, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení UFO k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s uFem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, olejové pastely, pastelové tužky a křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku uFO lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s uFem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, umělecké tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i uFo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zvířata případně druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Kačer Donald, Lví král, Hledá se Nemo či Aladin. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, piráti, traktor, koně nebo též kočka. Užijte si omalovánku uFa, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů