Top pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vlajkonoš k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem vlajkonoš k obarvení pro tatínky. Motivem tohoto obrázku je vlajkonoš nesoucí vlajku, resp. prapor. Omalovánka vlajkonoš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vlajkonoš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Vlajkonoš - A5            Omalovánka - Vlajkonoš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlajkonoš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, pro děti, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázky, k vytištění, zdarma, elektronické omalovánky, zadarmo, k vybarvení, k tisku, Lidé, domalovánky, ke stáhnutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Vlajkonoš k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s vlajkonoší je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely a nebo fixy. Možností je dnes pro maminky fakt mnoho Obrázek vlajkonoš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vlajkonoší má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i vlajkonoš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, postavy z pohádek a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Avatar, panenka Winx, Peter Pan a Křemílek a Vochomůrka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: astronaut, Popeláři, mašinka, sněhulák nebo také miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vlajkonoš.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů