Nejstahovanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vlajkonoš k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná vlajkonoš ke kreslení pro nejmenší děti. Motivem tohoto obrázku je vlajkonoš nesoucí vlajku, resp. prapor. Omalovánka vlajkonoš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vlajkonoš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vlajkonoš - A5            Omalovánka - Vlajkonoš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlajkonoš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, pro děti, online, Vlajkonoš, Lidé, obrázky, ke stažení, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Vlajkonoš k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s vlajkonoší je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, vodové barvy, fixy, tempery nebo tužky. Možností je pro slečny k dispozici nepřeberné množství. Obrázek vlajkonoš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s vlajkonoší má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peníze anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, vodové barvy nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i vlajkonoš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, různé sporty nebo též kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Kim Possible, Kuře Calimero, Hello Kitty, Život brouka anebo Bakugan. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, lokomotiva s vagónky, vláček, astronaut a plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vlajkonoš.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů