Nej obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vlajkonoš k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná vlajkonoš k vybarvení pro kluky a holky. Motivem tohoto obrázku je vlajkonoš nesoucí vlajku, resp. prapor. Omalovánka vlajkonoš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vlajkonoš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vlajkonoš - A5            Omalovánka - Vlajkonoš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlajkonoš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, ke stažení, zdarma, Vlajkonoš, k vytištění, online, Lidé, k vybarvení, obrázky, k tisku, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Vlajkonoš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s vlajkonoší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, voskovky, olejové pastely, fixy a akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku vlajkonoš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vlajkonoší má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. fixky, voskovky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i vlajkonoš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Mickey mouse, Gormiti, Rumcajs, Angry birds nebo také Asterix a Obelix. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, koně, pes, loď či vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vlajkonoš.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů