Výběr obrázků


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka vlajkonoš k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem vlajkonoš k vybarvování pro naše zlatíčka. Motivem tohoto obrázku je vlajkonoš nesoucí vlajku, resp. prapor. Omalovánka vlajkonoš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vlajkonoš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vlajkonoš - A5            Omalovánka - Vlajkonoš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlajkonoš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, Lidé, Vlajkonoš, online, k vytištění, obrázek, pro děti, obrázky, zdarma, ke stažení, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Vlajkonoš k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s vlajkonoší je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pastelové tužky, akrylové barvy, propisovací tužky a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek vlajkonoš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vlajkonoší má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač či dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. tužky, pastelové tužky nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, zvířata, sporty a pochopitelně i vlajkonoš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků případně různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Tarzan, Myška Minie, Bořek stavitel, Hot Wheels či Křemílek a Vochomůrka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, princezna, hasiči, čert nebo též traktor. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s vlajkonoší líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů