Nejstahovanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lakomec k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem lakomec k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka lakomec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lakomec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lakomec - A5            Omalovánka - Lakomec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lakomec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vybarvení, online, k vytištění, k tisku, Lidé, zdarma, Lakomec, obrázek, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Lakomec k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s lakomcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, propisovací tužky, vodové barvy, voskové tužky a pera. Možností je dnes pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku lakomec lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lakomcem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například křídy, propisovací tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, různé kytky, písmena a pochopitelně i lakomce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí a nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Ratatouille, Spiderman, Simpsonovi, Popelka a Pat a Mat. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: draci, liška, astronaut, Popeláři anebo princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lakomec.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů