Výběr omalovánek


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lakomec k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem lakomec k omalování pro malá děcka. Omalovánka lakomec je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lakomec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Lakomec - A5            Omalovánka - Lakomec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lakomec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, obrázek, Lidé, zdarma, obrázky, k vytištění, pro děti, k tisku, Lakomec, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Lakomec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s lakomcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, akrylové barvy, vodové barvy, zvýrazňovače či voskovky. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lakomec lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s lakomcem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, akrylové barvy případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i lakomce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy ptáků a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Mimoni, Marvel Rocket, Plants vs. Zombies, Elena z Avaloru nebo též Kačer Donald. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, auta, psi nebo netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lakomce.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů