Nej obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lakomec k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem lakomec k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka lakomec je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lakomec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lakomec - A5            Omalovánka - Lakomec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lakomec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, pro děti, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, Lidé, Lakomec, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Lakomec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s lakomcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, tempery, propisovací tužky, uhly případně temperové barvy. Možností je dnes pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lakomec lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s lakomcem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba uhlíky, tempery anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i lakomce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy IronMan, Frozen, Scooby Doo, Pixel art nebo také Superčarodějnice. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, traktor, dinosauři, lokomotiva a raketa. Užijte si omalovánku lakomce, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů