Nejoblíbenější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lakomec k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem lakomec k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka lakomec je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lakomec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Lakomec - A5            Omalovánka - Lakomec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lakomec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vytisknutí, zdarma, Lidé, k vytištění, Lakomec, online, k tisku, pro děti, obrázek, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Lakomec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s lakomcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, grafitové tužky, umělecké tužky, tužky nebo fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku lakomec lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s lakomcem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, grafitové tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i lakomce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Roblox, Gormiti, Hledá se Nemo případně Požárník Sam. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: auta, miminko, auta, lokomotiva s vagónky anebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lakomcem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů