Nej omalovánky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vajíčka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem vajíčka k vybarvení pro puberťáky. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, k tisku, ke stáhnutí, dětské obrázky, ke stažení, domalovánky, obrázek, omalovánka, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánky, online, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vajíčka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s vajíčkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixky, fixy, voskovky a nebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro slečny k dispozici vskutku hodně. Obrázek vajíčka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vajíčkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, sporty a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Flintstones, Piráti z Karibiku, Kouzelná beruška a černý kocour, princezna Sofie nebo též Simpsonovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, plachetnice, traktor, princezna či piráti. Věříme, že se vám obrázek vajíček bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů