Nej pět


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vajíčka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem vajíčka k vybarvování pro nejmenší děcka. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zadarmo, k vybarvení, ke stáhnutí, Vajíčka, k vytisknutí, omalovánky, domalovánky, omalovánka, obrázek, ke stažení, k tisku, online, k vytištění, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vajíčka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s vajíčkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, křídy, pera či fixky. Potřeb na malování je pro nejmenší fakt mnoho Omalovánku vajíčka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vajíčkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhlíky, propisovací tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, sporty a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, zvířata a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Hulk, Fortnite, Pošťák Pat, Paw patrol nebo také Kung Fu Panda. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: astronaut, pes, princezna, lokomotiva nebo Santa Klaus. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka vajíček bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů