Nejlepší


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vajíčka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem vajíčka k omalování pro holky i kluky. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, obrázky, Jídlo, ke stažení, Vajíčka, online, pro děti, k tisku, k vytištění, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vajíčka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s vajíčkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, fixky, akrylové barvy, pera a tempery. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky opravdu mnoho. Omalovánku vajíčka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s vajíčkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, fixky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, sporty a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, rostliny anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Madagaskar, Anna a Elsa, Pat a Mat, Krtek a Simpsonovi. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme k uložení jsou: sněhulák, Popeláři, auta, auto případně Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vajíčka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů