Doporučené


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vajíčka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem vajíčka k vybarvování pro kluky i holky. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, Vajíčka, k vytištění, ke stažení, online, pro děti, zdarma, k tisku, obrázek, k vytisknutí, Jídlo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vajíčka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s vajíčkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, pera, pastelové tužky nebo také tužky. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku vajíčka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vajíčkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, temperové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, různá zvířátka nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, IronMan, Lego, Shrek či Flintstoneovi. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, lokomotiva s vagónky, princezna, draci anebo drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s vajíčkou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů