Nej pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vajíčka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem vajíčka k obarvování pro naše zlatíčka. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánky, domalovánky, zdarma, online, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, Vajíčka, k tisku, elektronické omalovánky, pro děti, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Vajíčka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s vajíčkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskové tužky, voskovky, uhly případně pera. Možností je pro kluky k dispozici vskutku hodně. Obrázek vajíčka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vajíčkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. olejové pastely, voskové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, písmenka, různá zvířata a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Tarzan, Sněhurka, Lion King nebo Astroboy. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, loď, astronaut, auta a sněhulák. Nechť omalovánka s vajíčkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů