Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka vajíčka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná vajíčka k obarvování pro holčičky i chlapečky. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, online, zdarma, k vytisknutí, Vajíčka, k vytištění, obrázky, Jídlo, ke stažení, obrázek, pro děti, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vajíčka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s vajíčkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, křídy, temperové barvy a nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek vajíčka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vajíčkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, grafitové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, sporty a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různé sporty nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Šmoulové, Sněhurka, Pat a Mat, Bugs Bunny nebo Toy Story. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, traktor, loď, pes případně lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou vajíček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů