Nejvyhledávanější


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek s elfem k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vajíčka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná vajíčka k vybarvování pro naše zlatíčka. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, online, k vybarvení, obrázky, pro děti, Jídlo, k tisku, Vajíčka, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vajíčka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vajíčkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, voskovky, fixky a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek vajíčka lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s vajíčkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, pastelky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, květiny případně jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Doba ledová, Monster high, Shimmer a Shine, Bugs Bunny a Avengers. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: auta, princezna a princ, pes, vláček nebo také slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vajíčka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů