Nejhledanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka vajíčka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná vajíčka k vybarvení pro malé caparty. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, pro děti, obrázky, k vybarvení, k tisku, obrázek, Vajíčka, k vytisknutí, ke stažení, Jídlo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vajíčka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vajíčkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, tempery, uhly nebo také voskové tužky. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek vajíčka lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vajíčkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, počítač nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, pastelové tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, druhy ptáků anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Kocour Garfield, Život brouka, Ninjago nebo Shrek. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: mašinka, drak, vláček, princezna případně sněhulák. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vajíčka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů