Nej pět


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vajíčka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem vajíčka k obarvování pro seniory. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, obrázek, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Jídlo, k vytištění, Vajíčka, online, obrázky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Vajíčka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s vajíčkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixy, voskové tužky, fixky a křídy. Malovacích potřeb je pro maminky vskutku velmi mnoho. Omalovánku vajíčka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vajíčkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, fixy anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Locika, Méďa Béďa, Toy Story, Flintstoneovi nebo také Princezna a žabák. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, houby, piráti, kočka či loď. Ať si vaše dítko užije malování vajíček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů