Top pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka vajíčka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem vajíčka k obarvení pro předškolní děti. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, Vajíčka, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázky, online, k tisku, ke stáhnutí, omalovánka, domalovánky, omalovánky, obrázek, Jídlo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vajíčka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s vajíčkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, propisovací tužky, uhly a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku vajíčka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s vajíčkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskové tužky, zvýrazňovače nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy sportů a nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Stašpytlík, Bořek stavitel, Blesk McQueen anebo Princezna a žabák. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, psi, Popeláři, pes nebo též auta. Nechť omalovánka s vajíčkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů