Nejvyhledávanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vajíčka k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem vajíčka ke kreslení pro školáky. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, online, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, Jídlo, ke stažení, zdarma, Vajíčka, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Vajíčka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s vajíčkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhly, vodové barvy, tužky či zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek vajíčka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vajíčkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, počítač nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, uhly a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, jídla a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, zvířátka nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Lego příběh, Lion King, Paw patrol, Harry Potter nebo také Červená Karkulka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, auta, lokomotiva, draci a hasiči. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka vajíček bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů