Top šest


Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka vajíčka k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná vajíčka k vybarvení pro prcky. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, obrázky, ke stáhnutí, omalovánka, k tisku, obrázek, Vajíčka, elektronické omalovánky, online, domalovánky, vymalovánky, omalovánky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vajíčka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vajíčkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, pera, propisovací tužky případně akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku vajíčka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s vajíčkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například olejové pastely, fixy anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Super Mario, Equestria Girls, Superman a Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které tady máme k uložení jsou: drak, lokomotiva s vagónky, astronaut, čert nebo též mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou vajíčka.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů