Doporučujeme


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vajíčka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem vajíčka k vybarvování pro holku i kluka. Vajíčka, oblíbený pokrm a surovina do jídel. Nejčastěji vajíčka konzumujeme kolem Velikonoc. Omalovánka vajíčka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vajíčka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vajíčka - A5            Omalovánka - Vajíčka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vajíčka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, online, obrázek, ke stažení, pro děti, Jídlo, zdarma, k vytisknutí, Vajíčka, k vytištění, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Vajíčka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s vajíčkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, akrylové barvy, pera, pastelové tužky anebo tužky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku vajíčka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s vajíčkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskové tužky, akrylové barvy případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, květiny a pochopitelně i vajíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, písmena a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, princezna Sofie, Flintstoneovi, Blesk McQueen nebo Asterix a Obelix. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, draci, traktor, lokomotiva a nebo princezna. Ať si vaše dítko užije malování vajíček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů