Nej omalovánky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kniha Exodus 22 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Kniha Exodus 22 k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 22 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 22 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 22 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, elektronické omalovánky, Kniha Exodus 22, domalovánky, Bible a křesťanství, vymalovánky, k tisku, k vytisknutí, omalovánka, omalovánky, k vytištění, obrázky, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 22 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 22 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, grafitové tužky, tempery, olejové pastely anebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Exodus 22 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Kniha Exodus 22 má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tužky, grafitové tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Kniha Exodus 22 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, postavy z pohádek a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Pan Včelka, Ben 10, Bratz panenky a nebo Elena z Avaloru. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, psi, traktor, čert a raketa. Nechť vám omalovánka s Kniha Exodus 22 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů