Výběr obrázků


Omalovánka s nemocným pejskem

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 22 k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem Kniha Exodus 22 k obarvování pro malé děti. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 22 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 22 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 22 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k vytisknutí, online, Kniha Exodus 22, obrázky, Bible a křesťanství, k tisku, k vybarvení, obrázek, zdarma, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 22 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 22 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, pastelky, zvýrazňovače anebo voskovky. Pomůcek na malování je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Kniha Exodus 22 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 22 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba pastelové tužky, propisovací tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, zvířata, různé kytky a pochopitelně i Kniha Exodus 22 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Gumídci, Kamarád Timmy, Spongebob, Mašinka Tomáš nebo též Lion King. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: drak, vláček, lokomotiva s vagónky, auta a astronaut. Ať si vaše dítě užije obrázek Kniha Exodus 22.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů