Výběr obrázků


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 22 k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná Kniha Exodus 22 k obarvení pro školáky. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 22 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 22 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 22 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, Bible a křesťanství, zdarma, k vytisknutí, obrázek, obrázky, online, Kniha Exodus 22, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 22 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 22 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tužky, umělecké tužky, pastelové tužky případně pera. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 22 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 22 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, tužky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy rostlin, zvířata a pochopitelně i Kniha Exodus 22 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, písmena a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Prasátko peppa, Marvel Rocket, Indiana Jones, princezna Sofie či Tlapková patrola. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: hasiči, raketa, koně, miminko a nebo plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Exodus 22.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů