Nejvyhledávanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 22 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná Kniha Exodus 22 ke kreslení pro děti. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 22 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 22 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 22 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, pro děti, Kniha Exodus 22, Bible a křesťanství, obrázky, zdarma, online, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 22 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 22 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, uhlíky, uhly, zvýrazňovače a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Kniha Exodus 22 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 22 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. pera, uhlíky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Kniha Exodus 22 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, rostliny či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kačer Donald, Superčarodějnice, Shimmer a Shine, Asterix a Obelix nebo též princezna Sofie. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: astronaut, auta, Popeláři, astronaut nebo také pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Exodus 22.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů