Doporučujeme


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 22 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem Kniha Exodus 22 k obarvení pro starší děti. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 22 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 22 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 22 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánka, Kniha Exodus 22, pro děti, ke stažení, omalovánky, dětské obrázky, online, zadarmo, elektronické omalovánky, obrázky, obrázek, k vybarvení, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 22 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Kniha Exodus 22 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, křídy, akrylové barvy, temperové barvy anebo pera. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 22 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Kniha Exodus 22 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, křídy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i Kniha Exodus 22 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy ptáků a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Peter Pan, Tarzan, Mimoni, Gumídci nebo také Kačer Donald. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, Santa Klaus, sněhulák, princezna nebo též kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Exodus 22.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů