Doporučujeme


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 22 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Kniha Exodus 22 k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 22 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 22 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 22 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, online, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, Kniha Exodus 22, obrázky, pro děti, ke stažení, obrázek, k tisku, Bible a křesťanství

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 22 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Kniha Exodus 22 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, pastelové tužky, fixy, fixky nebo také vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Exodus 22 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 22 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například pastelky, pastelové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Kniha Exodus 22 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Bezzubka, Locika, Tlapková patrola, Paw patrol anebo Včelka Mája. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, astronaut, koně, piráti a pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Exodus 22.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů