Výběr omalovánek


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 22 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Kniha Exodus 22 ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 22 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 22 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 22 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vybarvení, ke stažení, zdarma, pro děti, online, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, k tisku, obrázek, Kniha Exodus 22

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 22 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 22 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, křídy, temperové barvy, pera a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kniha Exodus 22 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 22 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, křídy případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, lidské profese, pohádkové postavy a pochopitelně i Kniha Exodus 22 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířátka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Pixel art, Madagaskar, Gumídci anebo Hot Wheels. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, kočka, houby, dinosauři nebo loď. Ať si vaše dítko užije malování Kniha Exodus 22.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů