Doporučujeme


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tank zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem tank k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka tank je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tank - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Tank - A5            Omalovánka - Tank - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tank patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, Ostatní, Tank, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, zdarma, k vytištění, k vybarvení, online, pro děti, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Tank k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s tankem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, fixky, fixy, grafitové tužky a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku tank lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s tankem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. tempery, fixky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i tank :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, rostliny a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ledové království, Princezna a žabák, Astroboy, Kim Possible anebo Pošťák Pat. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, vláček, astronaut, lokomotiva s vagónky či loď. Nechť vám omalovánka s tankem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů