Nejhledanější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tank zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem tank k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka tank je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tank - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Tank - A5            Omalovánka - Tank - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tank patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Ostatní, zdarma, online, obrázky, k vybarvení, obrázek, k tisku, k vytištění, ke stažení, Tank, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tank k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s tankem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, fixy, vodové barvy, temperové barvy a nebo pastelky. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku tank lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s tankem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tužky, fixy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy automobilů, rostliny a pochopitelně i tank :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, kytky anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Včelka Mája, Ledové království, Lví král nebo též Locika. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, astronaut, hasiči, miminko a plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tank.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů