Nej obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka tank k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná tank k obarvení pro kluky i holky. Omalovánka tank je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tank - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tank - A5            Omalovánka - Tank - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tank patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stáhnutí, k tisku, Ostatní, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, domalovánky, zdarma, dětské obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánky, pro děti, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Tank k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s tankem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, fixy, zvýrazňovače, uhlíky nebo též uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku tank lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s tankem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, fixy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, květiny, lidské profese a pochopitelně i tank :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, různé kytky a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Harley Quinn, Equestria Girls, Ratatouille, Stašpytlík a Angry birds. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, sněhulák, draci, hasiči nebo lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka tanku bude líbit.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů