Nej omalovánky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tank zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená tank k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka tank je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tank - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tank - A5            Omalovánka - Tank - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tank patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, Ostatní, k tisku, obrázky, Tank, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tank k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s tankem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, grafitové tužky, voskovky, tužky nebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek tank lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s tankem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, peněženku nebo též čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, grafitové tužky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i tank :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, postavy z pohádek a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Toy Story, Superman, Lego, Lion King nebo též Simpsonovi. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, auta, traktor, liška a lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tank.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů