Top obrázky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tank zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem tank k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka tank je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tank - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tank - A5            Omalovánka - Tank - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tank patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, Ostatní, k vybarvení, ke stažení, obrázky, online, Tank, k tisku, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Tank k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s tankem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, uhly, pastelky, temperové barvy a nebo voskové tužky. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici vskutku hodně. Obrázek tank lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tankem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pera, uhly a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, dopravní prostředky a pochopitelně i tank :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání lidí či druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Madagaskar, U nás na farmě, Alf, Locika případně Peter Pan. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, psi, lokomotiva s vagónky, traktor a piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tank.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů