Nejstahovanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nosič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená nosič k vybarvování pro holky. Omalovánka nosič je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, Lidé, obrázek, pro děti, ke stažení, obrázky, online, k vytisknutí, Nosič, zdarma, k vybarvení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nosič k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s nosičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tužky, pastelky, pera a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku nosič lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s nosičem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskovky, tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, květiny nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Teletubbies, Anna a Elsa, pes Pluto a Včelka Mája. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, čert, sněhulák, raketa a traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou nosič.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů