Nej pět


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka nosič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná nosič k vybarvení pro dívky. Omalovánka nosič je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Nosič, zdarma, ke stažení, k vytištění, pro děti, k vybarvení, obrázek, obrázky, k tisku, online, Lidé

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nosič k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s nosičem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, tempery, pera nebo také grafitové tužky. Možností je pro starší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku nosič lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s nosičem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskové tužky, umělecké tužky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Zvonilka, Furby, Ferda mravenec, Máša a medvěd či Blesk McQueen. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které tady máme k uložení jsou: čert, princezna, sněhulák, slon nebo lokomotiva. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka nosiče bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů