Nejoblíbenější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka nosič k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená nosič k obarvení pro větší děti. Omalovánka nosič je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k tisku, k vytisknutí, Nosič, k vybarvení, k vytištění, zdarma, obrázek, online, dětské obrázky, ke stáhnutí, Lidé, vymalovánky, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Nosič k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s nosičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, uhlíky, voskovky a fixky. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici vskutku hodně. Obrázek nosič lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s nosičem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, peníze případně počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, rostliny či různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Myška Minie, Super Mario, Bolt – pes pro každý případ případně Toy Story. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: mašinka, dinosauři, princezna a princ, kočka nebo také princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou nosiče.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů