Top omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka nosič k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná nosič k obarvení pro školáky. Omalovánka nosič je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, obrázek, omalovánka, zdarma, ke stažení, k vybarvení, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, online, pro děti, k vytisknutí, Nosič

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Nosič k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s nosičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, olejové pastely, křídy či akrylové barvy. Možností je dnes pro dívky k dispozici dlouhá řada. Obrázek nosič lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s nosičem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, vodové barvy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, hudební nástroje a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, různé sporty a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bratz panenky, My little pony, pes Pluto, Teletubbies anebo Gumídci. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, princezna, hasiči, loď nebo též sněhulák. Nechť omalovánka s nosičem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů