Top pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nosič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem nosič k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka nosič je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, pro děti, Lidé, online, k vybarvení, ke stažení, Nosič, k tisku, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Nosič k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s nosičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, fixy, propisovací tužky, tempery anebo pera. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku nosič lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s nosičem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. voskové tužky, fixy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí, sporty a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, jídla a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Stašpytlík, Příběh hraček, Pixel art, Pinocchio nebo též Pat a Mat. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, auta, slon nebo psi. Ať omalovánka nosič přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů