Výběr obrázků


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosič zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem nosič k omalování pro holky. Omalovánka nosič je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, online, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k tisku, domalovánky, vymalovánky, Lidé, elektronické omalovánky, omalovánky, dětské obrázky, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nosič k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s nosičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskové tužky, temperové barvy, tempery nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku nosič lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s nosičem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. fixy, voskové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zvířata a písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy pes Pluto, Mickey mouse, Rumcajs, Zootropolis nebo také Tom a Jerry. Je však velmi složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, vláček, astronaut, astronaut případně drak. Ať omalovánka nosič přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů