Nej obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem nosič k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka nosič je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, Lidé, obrázek, k vybarvení, k tisku, online, obrázky, pro děti, k vytisknutí, Nosič, k vytištění, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Nosič k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s nosičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, pastelové tužky, voskovky, umělecké tužky a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku nosič lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s nosičem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pera, pastelové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, sporty a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Krtek, Mašinka Tomáš, Alf, Ledové království a Locika. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, draci, hasiči, Popeláři či slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem nosič.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů