Nejstahovanější


Obrázek psa k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem nosič k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka nosič je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, online, k vytištění, k tisku, obrázky, zdarma, Nosič, pro děti, Lidé, obrázek, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nosič k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s nosičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, umělecké tužky, olejové pastely, pera a temperové barvy. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku nosič lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s nosičem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba voskovky, umělecké tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, zvířata nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Brawl stars, Ninjago, Mašinka Tomáš, Příběh hraček anebo Doba ledová. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, astronaut, auta, koně a nebo raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou nosiče.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů