Výběr obrázků


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka nosič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem nosič k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka nosič je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vytisknutí, Nosič, obrázek, obrázky, pro děti, ke stažení, online, Lidé, k vytištění, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nosič k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s nosičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskovky, olejové pastely, grafitové tužky a nebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek nosič lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s nosičem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, voskovky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, různé kytky případně lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Budulínek, Krtek, Locika, Blesk McQueen anebo Spiderman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, lokomotiva, drak, mašinka nebo také netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek nosiče.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů