Nej pět


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem nosič k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka nosič je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, obrázky, online, k vytisknutí, obrázek, k tisku, zdarma, Nosič, k vytištění, Lidé, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nosič k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s nosičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, křídy, umělecké tužky, fixky a pastelky. Možností je dnes pro malá děcka vskutku mnoho. Obrázek nosič lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s nosičem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, křídy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy rostlin, různé kytky a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel nebo písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Avengers, Pinocchio, Madagaskar, Lví král a pes Pluto. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, koně, drak, auta a nebo lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou nosiče.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů