Top omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Numeri 10 k vybarvení pro kluky a holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, Numeri 10, obrázek, k tisku, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, ke stažení, Bible a křesťanství

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Numeri 10 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Numeri 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, uhlíky, olejové pastely nebo též pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Obrázek Numeri 10 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Numeri 10 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, grafitové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířata, kytky a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zvířata anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Ferda mravenec, Marvel Rocket, Indiana Jones či My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: hasiči, slon, houby, pes a loď. Ať si vaše dítě užije obrázek Numeri 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů