Doporučujeme


Obrázek štěněte

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem Numeri 10 k omalování pro předškoláky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k tisku, Numeri 10, elektronické omalovánky, zadarmo, vymalovánky, dětské obrázky, zdarma, domalovánky, omalovánky, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Numeri 10 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Numeri 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, vodové barvy, grafitové tužky a pastelové tužky. Možností je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Obrázek Numeri 10 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 10 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například tužky, akrylové barvy nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé sporty, květiny a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy jídel a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Lví hlídka, Anna a Elsa, Lion King, Bořek stavitel případně Teletubbies. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: sněhulák, lokomotiva, traktor, Santa Klaus nebo také lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Numeri 10.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů