Doporučené


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Numeri 10 k obarvení pro kluky i holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, Bible a křesťanství, online, obrázek, ke stažení, k vybarvení, obrázky, Numeri 10, k tisku, k vytisknutí, pro děti

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Numeri 10 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Numeri 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, pastelky, křídy případně uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Numeri 10 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 10 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pera a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Království lesních strážců, IronMan, Harry Potter, Příšerky s.r.o. či Indiana Jones. Je ale velmi problematické je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, piráti, Popeláři, netopýr nebo též koně. Ať vám omalovánka Numeri 10 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů