Nejhledanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Numeri 10 k obarvení pro maminky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Numeri 10, online, Bible a křesťanství, obrázky, pro děti, obrázek, k vybarvení, zdarma, ke stažení, k tisku, k vytisknutí

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek k vybarvení Numeri 10 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, uhly, temperové barvy, voskovky nebo fixky. Potřeb na malování je pro dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Numeri 10 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Numeri 10 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, uhly anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, různé kytky nebo také rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Avatar, Madagaskar, Monster High nebo též Šmoulové. Je však velmi těžké je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, liška, piráti, Santa Klaus a slon. Ať vám omalovánka Numeri 10 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů