Top omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená Numeri 10 k obarvení pro holku i kluka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, ke stažení, obrázek, obrázky, Bible a křesťanství, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, Numeri 10

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek k vybarvení Numeri 10 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Numeri 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, voskové tužky, voskovky, fixy a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Numeri 10 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Numeri 10 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, voskové tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, různá zvířata či dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Popelka, panenka Winx, Bob a Bobek, Paw patrol anebo Marvel Rocket. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: raketa, pes, čert, princezna případně Santa Klaus. Nechť omalovánka s Numeri 10 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů