Výběr omalovánek


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Numeri 10 k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Numeri 10 k obarvení pro větší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, Bible a křesťanství, elektronické omalovánky, k vybarvení, zdarma, dětské obrázky, online, pro děti, k vytištění, k tisku, obrázek, ke stažení, omalovánky, domalovánky

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Numeri 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, olejové pastely, fixky, pastelové tužky a tempery. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Numeri 10 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 10 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pastelky, olejové pastely případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různé kytky anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Princezna Leonora, Toy Story, Zvonilka, Angelína balerína a nebo Ice Age. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: psi, lokomotiva s vagónky, dinosauři, Popeláři nebo též netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Numeri 10 líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů