Nejstahovanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Numeri 10 k obarvování pro předškoláky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, k vytištění, obrázek, obrázky, online, k vybarvení, Bible a křesťanství, Numeri 10, pro děti, k vytisknutí, zdarma

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Numeri 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Numeri 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pastelky, pera, zvýrazňovače a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Numeri 10 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 10 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, pastelky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, kytky nebo též lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Superman, Avengers, Ledové království a Princezna a žabák. Je však náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, draci, slon, princezna a liška. Ať omalovánka Numeri 10 přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů