Nejoblíbenější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí

Omalovánka označená Numeri 10 k vybarvení pro holku i kluka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Numeri 10, obrázky, Bible a křesťanství, k vybarvení, obrázek, k vytištění, zdarma, pro děti, online, k tisku, ke stažení, k vytisknutí

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Numeri 10 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Numeri 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, pastelky, umělecké tužky nebo též uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Numeri 10 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Numeri 10 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například křídy, uhlíky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jídla či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Roblox, Krtek, Bořek stavitel, pes Pluto a Červená Karkulka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: traktor, lokomotiva s vagónky, mašinka, Santa Klaus a slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Numeri 10.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů