Top obrázky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Numeri 10 k vybarvování pro puberťáky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, online, dětské obrázky, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, domalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k tisku, k vytištění, omalovánky, omalovánka, obrázek

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Numeri 10 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, vodové barvy, temperové barvy, grafitové tužky a nebo propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Numeri 10 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 10 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, vodové barvy či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmena, postavy z pohádek a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy ptáků nebo též čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy U nás na farmě, Pejsek a kočička, Grinch, Minecraft a Hello Kitty. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, sněhulák, astronaut, netopýr anebo liška. Ať si vaše dítě užije omalovánku Numeri 10.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů