Doporučené


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Numeri 10 k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Numeri 10 k vybarvování pro naše zlatíčka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: domalovánky, omalovánky, zdarma, online, k vytisknutí, vymalovánky, pro děti, ke stáhnutí, Numeri 10, ke stažení, elektronické omalovánky, omalovánka, Bible a křesťanství, k tisku

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Numeri 10 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pera, voskovky, temperové barvy nebo olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky fakt mnoho Obrázek Numeri 10 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Numeri 10 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, pera případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, pohádkové postavy a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Méďa Béďa, Spongebob, Kuře Calimero, Anna a Elsa či Harry Potter. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, princezna, Santa Klaus nebo též lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 10.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů