Doporučené


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Numeri 10 k obarvení pro malé ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, Numeri 10, obrázek, k tisku, k vytištění, Bible a křesťanství, obrázky, online, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Numeri 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Numeri 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, voskové tužky, uhlíky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky k dispozici pestrá škála. Obrázek Numeri 10 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 10 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskovky, akrylové barvy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Furby, Spiderman, Adiboo, Kouzelná beruška a černý kocour případně Pošťák Pat. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro seniory které tady máme k uložení jsou: psi, lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, astronaut nebo lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Numeri 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů