Výběr obrázků


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka kniha Genesis 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem Kniha Genesis 9 k vybarvení pro holky i kluky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 12:10-20 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Kniha Genesis 9, k vybarvení, ke stažení, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, zdarma, obrázky, pro děti, online, Bible a křesťanství

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 9 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, temperové barvy, křídy, akrylové barvy nebo též fixy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku Kniha Genesis 9 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 9 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tempery, temperové barvy případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, druhy sportů a pochopitelně i Kniha Genesis 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Furby, Kuře Calimero, Superčarodějnice, Pinocchio a Požárník Sam. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, houby, raketa, draci anebo liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Kniha Genesis 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů