Nejvyhledávanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Genesis 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená Kniha Genesis 9 ke kreslení pro děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 12:10-20 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, pro děti, online, obrázky, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Kniha Genesis 9, k vybarvení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 9 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, tempery, umělecké tužky, voskovky a pera. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Kniha Genesis 9 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 9 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, čas případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, tempery nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, druhy automobilů a pochopitelně i Kniha Genesis 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmena anebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Hello Kitty, Aladin, Popelka, Shrek případně panenka Winx. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stažení jsou: piráti, houby, miminko, lokomotiva nebo traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Kniha Genesis 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů