Nejstahovanější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Genesis 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Kniha Genesis 9 k vybarvení pro slečny. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 12:10-20 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 9 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, online, ke stažení, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k tisku, zdarma, pro děti, obrázky, k vybarvení, Kniha Genesis 9, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 9 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, pastelové tužky, pastelky nebo fixky. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé fakt mnoho Omalovánku Kniha Genesis 9 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 9 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, voskové tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i Kniha Genesis 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, postavy z pohádek a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Littlest Pet Shop, Tom a Jerry, Zhu Zhu Pets případně Bezzubka. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, princezna a princ, loď, dinosauři a Popeláři. Nechť omalovánka s Kniha Genesis 9 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů