Nej omalovánky


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 9 k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená Kniha Genesis 9 k omalování pro chlapečky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 12:10-20 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 9 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Kniha Genesis 9, elektronické omalovánky, omalovánky, online, Bible a křesťanství, obrázky, domalovánky, zadarmo, omalovánka, k tisku, vymalovánky, k vytisknutí, zdarma, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 9 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, uhly, umělecké tužky, grafitové tužky případně tempery. Výtvarných potřeb je pro tatínky k dispozici celá škála. Obrázek Kniha Genesis 9 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 9 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. fixy, uhly a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, písmenka a pochopitelně i Kniha Genesis 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Bolt – pes pro každý případ, Princezna a žabák, Blesk McQueen, Hot Wheels anebo Čaroděj Modromír. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: raketa, princezna a princ, netopýr, mašinka a koně. Nechť omalovánka s Kniha Genesis 9 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů