Výběr omalovánek


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 21 k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem Kniha Exodus 21 k obarvení pro nejmenší. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 21 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, Kniha Exodus 21, omalovánka, dětské obrázky, obrázek, k tisku, vymalovánky, k vytištění, domalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, pro děti, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 21 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Exodus 21 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, křídy, umělecké tužky, tempery a voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Exodus 21 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 21 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, křídy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Kniha Exodus 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata či písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Život brouka, Kouzelná beruška a černý kocour, Lego příběh, Paw patrol nebo Piráti z Karibiku. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, vláček, houby, auto anebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Exodus 21.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů