Nejhledanější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Exodus 21 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená Kniha Exodus 21 k obarvování pro kluky. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 21 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, Bible a křesťanství, ke stažení, obrázky, obrázek, k vytištění, Kniha Exodus 21, k vytisknutí, pro děti, zdarma, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 21 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 21 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, voskovky, uhlíky, fixy anebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti opravdu mnoho. Omalovánku Kniha Exodus 21 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Exodus 21 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, voskovky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Kniha Exodus 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jídla a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Toy Story, Krtek, Indiana Jones, Pixel art či Plamínek a čtyřkoláci. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, hasiči, pes, astronaut nebo také auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Exodus 21.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů