Výběr omalovánek


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 21 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Kniha Exodus 21 k obarvování pro děti. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 21 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, pro děti, k vytištění, zdarma, k vybarvení, online, obrázek, k tisku, Bible a křesťanství, ke stažení, Kniha Exodus 21

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 21 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Kniha Exodus 21 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, tempery, fixky, fixy nebo také uhlíky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku Kniha Exodus 21 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 21 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, tempery případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i Kniha Exodus 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Doba ledová, Bob a Bobek, Harry Potter a nebo Plants vs. Zombies. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, lokomotiva s vagónky, astronaut, liška či Popeláři. Užijte si omalovánku Kniha Exodus 21, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů