Doporučujeme


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 21 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Kniha Exodus 21 k obarvení pro malá děcka. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 21 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Bible a křesťanství, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, zadarmo, vymalovánky, omalovánky, obrázek, domalovánky, dětské obrázky, k vybarvení, k tisku, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 21 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 21 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, křídy, tužky nebo též pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro školáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Kniha Exodus 21 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Kniha Exodus 21 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, tempery případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i Kniha Exodus 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, čísla a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Marvel Rocket, Furby, Simpsonovi, Ice Age nebo panenka Winx. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: draci, vláček, drak, mašinka a slon. Nechť omalovánka s Kniha Exodus 21 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů