Nejlepší


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 21 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Kniha Exodus 21 k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 21 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, Kniha Exodus 21, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, k tisku, Bible a křesťanství, zdarma, obrázky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 21 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Exodus 21 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, křídy, grafitové tužky anebo pera. Možností je pro naše ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Kniha Exodus 21 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 21 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu či čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, temperové barvy případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, dopravní prostředky a pochopitelně i Kniha Exodus 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různá zvířata a nebo květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Roblox, Panenka Barbie, Princezna Leonora, Harry Potter či Fortnite. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, loď, hasiči, astronaut nebo také princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Kniha Exodus 21.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů