Doporučujeme


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka orel k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná orel k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka orel je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Orel - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Orel - A5            Omalovánka - Orel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Orel patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, online, k tisku, pro děti, Orel, obrázky, Zvířata, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Orel k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s orlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixky, voskové tužky, pera a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku orel lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s orlem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, fixky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, různá zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i orla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, kytky nebo též písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Lego příběh, Fortnite, Barbie případně Kniha džunglí. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: loď, slon, princezna a princ, lokomotiva s vagónky a draci. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem orel.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů