Nej pět


Omalovánka tenistky

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka orel k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná orel k vybarvení pro menší i větší děti. Omalovánka orel je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Orel - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Orel - A5            Omalovánka - Orel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Orel patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, Orel, online, Zvířata, zdarma, k tisku, k vytištění, obrázek, k vybarvení, ke stažení, pro děti

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Orel k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s orlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, voskové tužky, olejové pastely nebo také umělecké tužky. Možností je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku orel lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s orlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii či dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. fixky, uhlíky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i orla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, písmena nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Rumcajs, IronMan, U nás na farmě či panenka Winx. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: kočka, lokomotiva s vagónky, slon, hasiči a nebo traktor. Ať si vaše dítě užije obrázek orla.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů