Nejlepší


Omalovánka králíka k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka oživlé vajíčko k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem oživlé vajíčko ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka oživlé vajíčko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Vesmír, online, Oživlé vajíčko, zdarma, ke stažení, k vytištění, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Oživlé vajíčko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s oživlým vajíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, temperové barvy, olejové pastely a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Obrázek oživlé vajíčko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s oživlým vajíčkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, voskovky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, písmenka a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různá zvířata a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Mimoni, Ledové království, Brawl stars, Myška Minie nebo Ratatouille. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, lokomotiva, auta, princezna a raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku oživlé vajíčko.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů