Top omalovánky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Lukáš k obarvení pro předškoláky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 3 - A5            Omalovánka - Lukáš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, online, Lukáš 3, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Bible a křesťanství, zdarma, obrázky, obrázek, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, vodové barvy, olejové pastely, propisovací tužky a nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Lukáš lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, elektřinu nebo také čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba uhlíky, vodové barvy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, sporty a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, pohádkové postavy případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Princezna a žabák, pes Pluto, Křemílek a Vochomůrka nebo také Bořek stavitel. Je však velmi náročné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: loď, psi, netopýr, raketa nebo též princezna. Ať vám omalovánka Lukáš přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů