Nejlepší


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem Lukáš k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 3 - A5            Omalovánka - Lukáš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, Lukáš 3, obrázky, obrázek, k vytištění, Bible a křesťanství, k tisku, zdarma, online, ke stažení, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pera, vodové barvy, uhlíky nebo též fixy. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Lukášem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například voskovky, pera a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů nebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Gumídci, Duhová nevěsta, Lego, Červená Karkulka případně Příběh hraček. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auta, čert, loď a liška. Nechť omalovánka s Lukášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů