Top omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Lukáš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Lukáš k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 3 - A5            Omalovánka - Lukáš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, online, k vybarvení, zdarma, obrázek, obrázky, Bible a křesťanství, ke stažení, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, Lukáš 3

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelové tužky, vodové barvy, propisovací tužky a tužky. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici celá škála. Obrázek Lukáš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Lukášem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, písmena a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, hudební nástroje nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Rumcajs, Fortnite, Doba ledová, Ferda mravenec a nebo Hledá se Nemo. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, auta, draci, loď či piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Lukáš.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů