Doporučené


Omalovánka tenistky

Obrázek s elfem k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Lukáš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Lukáš k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 3 - A5            Omalovánka - Lukáš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, pro děti, online, ke stažení, obrázky, k vybarvení, obrázek, Bible a křesťanství, k tisku, Lukáš 3, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 3 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelky, olejové pastely, tempery či pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, peněženku případně peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, pastelky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, druhy automobilů a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin anebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Equestria Girls, panenka Winx, Plants vs. Zombies případně Bakugan. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: princezna, liška, drak, lokomotiva s vagónky a raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Lukášem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů