Výběr omalovánek


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Lukáš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka označená Lukáš k vybarvení pro malé děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 3 - A5            Omalovánka - Lukáš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stáhnutí, zadarmo, vymalovánky, omalovánky, obrázky, k vybarvení, k tisku, elektronické omalovánky, online, k vytištění, Bible a křesťanství, dětské obrázky, obrázek, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 3 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, pastelové tužky, vodové barvy, uhly případně pera. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny k dispozici ohromující množství. Obrázek Lukáš lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, pastelové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmena, lidské profese a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, čísla a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Angry birds, Včelka Mája, Avengers anebo Shimmer a Shine. Je však složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: princezna, houby, čert, pes a hasiči. Ať vám omalovánka Lukáš přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů