Nejhledanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Lukáš ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 3 - A5            Omalovánka - Lukáš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, online, Bible a křesťanství, k vytisknutí, Lukáš 3, k tisku, pro děti, k vybarvení, obrázek, zdarma, obrázky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, fixky, uhly, fixy či temperové barvy. Možností je pro holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, fixky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, lidské profese, postavy z pohádek a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Příběh hraček, Superčarodějnice, Bakugan, Zvonilka a Pat a Mat. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, netopýr, loď, piráti případně princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek Lukáše.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů