Výběr obrázků


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 3 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem Lukáš k omalování pro seniory. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 3 - A5            Omalovánka - Lukáš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: domalovánky, online, zadarmo, obrázek, dětské obrázky, Bible a křesťanství, ke stažení, vymalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, k tisku, pro děti, ke stáhnutí, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhly, uhlíky, voskové tužky nebo také zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro maminky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, uhly či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, hudební nástroje a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různá zvířátka a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Kim Possible, Kniha džunglí, Rákosníček, Stašpytlík a Kocour Garfield. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: auto, raketa, liška, traktor a netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Lukášem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů