Nejlepší


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Lukáš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Lukáš k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 3 - A5            Omalovánka - Lukáš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k tisku, ke stažení, zdarma, Bible a křesťanství, online, obrázek, pro děti, k vybarvení, k vytištění, Lukáš 3, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 3 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako akrylové barvy, fixy, grafitové tužky, uhly a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek Lukáš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, fixy nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmena, různá zvířata a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy panenka Winx, Příběh hraček, Krtek, Bořek stavitel případně Roblox. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: draci, houby, vláček, koně anebo auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Lukáš.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů