Nejvyhledávanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno X zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem písmeno X k obarvení pro ratolesti. Omalovánka písmeno X je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno X - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno X - A5            Omalovánka - Písmeno X - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno X patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, Písmeno X, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, zdarma, obrázky, k tisku, k vybarvení, Znaky, ke stažení, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno X k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem xem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, fixy, umělecké tužky, uhly a tempery. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno X lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem xem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. křídy, fixy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, zvířata, kytky a pochopitelně i písmena x :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy ptáků a druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Doba ledová, Tlapková patrola, Harley Quinn, IronMan nebo také Kačer Donald. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, auto, princezna, princezna nebo též princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování písmena xu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů