Top pět


Obrázek štěněte

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno X zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem písmeno X k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka písmeno X je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno X - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno X - A5            Omalovánka - Písmeno X - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno X patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, Znaky, pro děti, k vytištění, zdarma, obrázek, online, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Písmeno X

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno X k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem xem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, umělecké tužky, pera a nebo tužky. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Obrázek písmeno X lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem xem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhly, uhlíky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i písmena x :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny anebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Tlapková patrola, Popelka, Scooby Doo, Indiana Jones nebo Duhová nevěsta. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, psi, Santa Klaus, auto nebo též plachetnice. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem xem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů