Navigace
» Home Page
» Linky
» Kontakt
Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k vytisknutí zdarma

Omalovánka raketoplánu

Omalovánka slona k vytisknutí

Omalovánka s elfem k vytisknutí

Omalovánka Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánky AutaKterý malý kluk si nehrál s malými autíčky? Se známými angličáky? Pokud má i vaše dítko rádo autíčka a zároveň rádo kreslí, vytiskněte mu naše omalovánky aut. Omalovánky aut jsou připraveny k vytisknutí ve dvou různých rozlišeních k tisku na černobílé tiskárně.V této kategorii naleznete mnoho omalovánek automobilů. S některými auty se vy i vaše dítě můžete běžně setkat na ulici, jiné jsou obvyklé v cizině nebo se jedná o historické veterány, které můžete obdivovat často jen v muzeu. Mezi omalovánky běžných aut patří Škoda Fabia, Mercedes a Renault Twingo. Často se setkáte i s ženou za volantem, ale s tou z omalovánky jen v komiksu :-). Méně často se v reálu setkáte s dříve běžnou Ladou, Gazem, s luxusním Porsche, americkým Mustangem, automobil, veteránem z první republiky, smradlavým kdysi běžným dvoutaktním Trabantem, ZAZ, starodávným autem, kabrioletem nebo s Polským Fiatem.

Online omalovánky aut

Nemáte-li tiskárnu, ale chcete děti zabavit omalovánkami? I pro vás máme řešení. Otevřete si obrázek z omalovánek například v jednoduchém grafickém editoru Windows malování a nechte děti vybarvovat v něm. Nebo navštivte naši partnerskou stránku obsahující online omalovánky kde najdete omalovánky aut online, které můžete vybarvovat rovnou ve vašem internetovém prohlížeči.

K autům neodmyslitelně patří i dopravní značky. Neměly by je znát jen řidiči aut, ale jsou důležité i pro chodce a cyklisty. I malé děti by se měly se základními z nich seznámit. Jako předlohu k vybarvování omalovánek můžete použít tapety aut na plochu PC.


Vyhledávání

Banner


2012-15 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů