Nejvyhledávanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená policie k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka policie je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Policie, k vybarvení, zdarma, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, Auta, obrázky, ke stažení, obrázek, online, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policie k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s policií je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, propisovací tužky, akrylové barvy a pera. Možností je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku policie lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s policií má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixky, umělecké tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmena případně hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Ratatouille, Medvídek Pú, Monster high či Kačer Donald. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, lokomotiva, auta, draci a vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s policií.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů