Doporučujeme


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka trojka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem trojka k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Trojka, pro děti, obrázky, online, k tisku, k vytištění, Znaky, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Trojka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s trojkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, fixky, křídy, olejové pastely nebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku trojka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s trojkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. uhly, fixky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy panenka Winx, Hledá se Nemo, Bugs Bunny anebo Ledové království. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, princezna, dinosauři, princezna a nebo pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s trojkou.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů