Nejhledanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek štěněte

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka dodávka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem dodávka k obarvování pro holčičky i chlapečky. Obrázek auta - dodávky - je další zajímavou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka dodávka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodávka - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dodávka - A5            Omalovánka - Dodávka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodávka patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, Dodávka, zdarma, k vytištění, Auta, k tisku, pro děti, online, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodávka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dodávkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixky, uhly, pastelky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku dodávka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dodávkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu či peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, fixky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i dodávku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, zaměstnání nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Batman, Tom a Jerry, Medvídek Pú či Sněhurka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: piráti, Santa Klaus, draci, čert a psi. Ať si vaše dítě užije obrázek dodávky.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů