Top obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka slepice k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená slepice k vybarvení pro malá děcka. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázky, online, obrázek, k vytištění, Ptáci, zdarma, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, Slepice, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Slepice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se slepicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, zvýrazňovače, uhly a nebo uhlíky. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici dlouhá řada. Obrázek slepice lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se slepicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, křídy anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy jídel, hudební nástroje a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, postavy z pohádek a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Aladin, Lego, Monster high nebo též Mickey mouse. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, vláček, mašinka, auta nebo také plachetnice. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se slepicí.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů