Nej pět


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka automobil k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem automobil k vybarvování pro děti. Omalovánka automobil je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, ke stažení, Automobil, k tisku, k vytisknutí, Auta, zdarma, k vybarvení, pro děti, online, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s automobilem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhlíky, uhly, zvýrazňovače nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku automobil lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s automobilem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskovky, uhlíky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, květiny, zvířata a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé kytky a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Ratatouille, Lego anebo Bugs Bunny. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: auta, koně, auta, loď nebo též miminko. Nechť omalovánka s automobilem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů