Navigace
» Seznam omalovánek
» Linky
» Kontakt
Top omalovánky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Obrázek štěněte

Partnerské weby, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Bonmoty, myšlenky, moudra, výroky, hlášky, úsloví, motta

Citáty slavných osobností, Bonmoty, myšlenky, moudra, výroky, hlášky, úsloví, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lásce, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o kráse, moudra o dětech od různých známých osobností.

Náš tip, cestování, hry a informace

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arkansas, Havaj, Rhode Island, Virginie, Missouri, Arizona, Connecticut, Illinois, Severní Karolína, Severní Dakota, Idaho, Florida, Aljaška, Kentucky, Louisiana, Nové Mexiko, New Hampshire, Kansas, Minnesota, Massachusetts, Ohio, Jižní Karolína, Tennessee, Wyoming, Iowa, Delaware atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: V, Online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, volný čas, Betlém, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, URL, Juventus FC, Hry pro nejmenší online, školství, Pozadí na plochu počítače, Vlajky měst České republiky

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vtípky, anekdoty, frky, fóry, ftipy, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtípky, anekdoty, frky, fóry, ftipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O škole, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O ekonomech, O manželství, Frky ze života, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O Windows apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Vtípky, frky, vtipy, fóry, černý humor, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, vtipy, fóry, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, černý humor, murphyho zákony, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry na vaření a smažení, Závodní, Klasické, Bojové online gamesy, Strategie, Pro dívky, Sportovní, parkování - parkovačky, Karetní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky a podobně.

Keywords:zajímavosti, linky, webovky, cestování, Charisma Carpenter, Hry pro nejmenší online, Kliparty pro Office, zeměpis, Kristin Kreuk, odkaz, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdarma

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat soubory těchto typů: komprimace dat, internet a web, grafiku, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, video soubory, koncovky souborů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty apod.

Informace, cestování, hry a informace

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, tipy, V, Lionel Messi fotbalista, Vše o Vánocích, humor, V, Tipy na romantické vánoční filmy, doporučujeme, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Prapory regionů a království, Webové html5 hry zdarma

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Manýrismus, Filozof, Závodník, Angličané, Lord, Maršál, Druhá světová válka, Itálie, Exilový prezident, Válka, Komunisté, Boston Bruins, KSČ, Rakousko-Uhersko, První republika, Novinář, Sochař, Československo, Herec, Producent, Podnikatelé, Trenérka, Státník, Upálen, Kancléř, Ekonom, Češi, Miliardář, Hokej, Voják, Mluvčí, Dramatik, Archivář, Habsburkové, Ital, Ministři apod.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro smartphone, tablet, počítač, mobil, PC, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, phablet, ultrabook, displej a pro operační systémy Windows 98, Java ME, Apple iOS (iPhone), OSX, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Mac, Microsoft Windows 8, Windows NT. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, fraktály, flóra, stromy, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, květiny, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, ptáci, sportovní a závodní auta, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1280x1024, 1366x768, 1152x768, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 360x720, 1280x720, 1536x2560, 2048x1080, 1440x900, 1024x768, 2560x1440, 412x846, 800x1280, 1280x768 atd.

Síť, cestování, hry a informace

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Stolní a deskové hry, Strategie, Závody aut, Střílečky, Relaxační hry, Hry pro děti, Bojové hry, Karetní hry, Animace, Pro dívky a tak dále.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

Pozadí na plochu počítače - tapety do mobilu

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro smartphone, tablet, notebook, mobil, phablet, počítač, monitor, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Slackware, Windows 98, OSX, macOS, Windows 7, Mac, Windows Me, Windows 95, Windows XP, BlackBerry OS, Lubuntu. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, motorky, motocykly, letadla, příroda, krajina, zvířata, jídlo a nápoje, auta, wallpapery, moře, oceány, pláže, hudební tapety, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, budovy a stavby, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolte si z rozměrů 1600x900, 1024x768, 750x1334, 375x667, 1366x1024, 1280x768, 375x812, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 360x640, 1536x2560, 1600x1200, 1920x1280, 1280x800, 1080x1800 atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, Super online kvízy, zábava, Evropa, Tapety do mobilu, internetové stránky, Vlajky spojených států amerických, Tapety na plochu fraktály, Online hry zdarma, Super free web games zdarma, Dopravní značky

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Manýrismus, Filozof, Závodník, Angličané, Lord, Maršál, Druhá světová válka, Itálie, Exilový prezident, Válka, Komunisté, Boston Bruins, KSČ, Rakousko-Uhersko, První republika, Novinář, Sochař, Československo, Herec, Producent, Podnikatelé, Trenérka, Státník, Upálen, Kancléř, Ekonom, Češi, Miliardář, Hokej, Voják, Mluvčí, Dramatik, Archivář, Habsburkové, Ital, Ministři apod.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro smartphone, tablet, počítač, mobil, PC, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, phablet, ultrabook, displej a pro operační systémy Windows 98, Java ME, Apple iOS (iPhone), OSX, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Mac, Microsoft Windows 8, Windows NT. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, fraktály, flóra, stromy, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, květiny, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, ptáci, sportovní a závodní auta, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1280x1024, 1366x768, 1152x768, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 360x720, 1280x720, 1536x2560, 2048x1080, 1440x900, 1024x768, 2560x1440, 412x846, 800x1280, 1280x768 atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Vtípky, frky, ftipy, anekdoty, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, ftipy, anekdoty, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Slovácích, O Němcích, O Windows, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Animace, Postřehové hry, Závody aut, Bojové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Akční hry, Pro dívky, Strategie, Stolní a deskové hry a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Online hry zdarma, hyperlinky, Super online kvízy, Státní prapory všech zemí, zdroje informací, Vánoční stromeček, Wallpapery na PC ke stažení, Webové online testy zdarma, V, webové stránky, info, pro dospělé, Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku,

Jeden fór na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Fotbalista Thierry Henry
Naše tipy
Adventní věnec – symbol Vánoc
Tipy na zajímavé weby
Vánoční betlém
Doporučené odkazy
Přání k jmeninám
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů