Top omalovánky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Obrázek štěněte

Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Velikonoční hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Bojové online gamesy, Logické, Klasické, Oddechové, Strategie, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, Vánoce a Advent, náboženství, hmyz, halloween, láska, ženy a dívky, jídlo a nápoje, mapy, zelenina, rostliny, nástroje a přístroje, sport, symboly, hudba, ovoce, auta, ptáci, osobnosti a lidé, květiny, stavby, nápoje, věda atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: M, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro dospělé, Státy a jejich prapory, Přání k narozeninám, výukové pomůcky, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Jmenovky na dárky k vytištění, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, M, zdarma

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Informace, technika, kultura, informace

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online . Naleznete zde Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Adventury, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Oblíkačky, online html5 hry, Deskovky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Keywords:Onlinovky zdarma, zábava, K, pro děti, Křesťanství a Vánoce, webovky, internetové stránky, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky měst Královéhradeckého kraje, kuriozity, tipy, V

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Síť, technika, kultura, informace

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky krajů České republiky, měny, hudební zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC, Seznam zkratek a akronymů, Wallpapers na PC, Pozadí na plochu monitoru, Online životopisy, biografie slavných osobností, URL, Vlajky spojených států amerických, Online hry zdarma, odkaz, Seznam souborových přípon, F, Prapory českých měst

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, bankovnictví, cestování, zločin a právo, český jazyk, filozofie, hardware, fyzika, stavebnictví, náboženství a křesťanství, psychologie, účetnictví, literatura, různé, politika, lékařství a medicína, počítače, sport, nápoje, nástroje, příroda, rostliny, chemie, školství atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, jak převést, kterak editovat, jak importovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak exportovat, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit soubory následujících typů: koncovky souborů, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory, dokumenty, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: hyperlinky, školství, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Ježíšek, F, Vánoční web, Webové html5 hry zdarma, Vlajka Vánočního ostrovu, zeměpis, Webové online testy zdarma, odkazy

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, bankovnictví, cestování, zločin a právo, český jazyk, filozofie, hardware, fyzika, stavebnictví, náboženství a křesťanství, psychologie, účetnictví, literatura, různé, politika, lékařství a medicína, počítače, sport, nápoje, nástroje, příroda, rostliny, chemie, školství atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Velikonoční hry, Sportovní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické, Závodní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Vánoční online hry a podobně.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, herectví, herci a herečky, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, osobnosti, zločin a právo, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, mytologie, umělci, podnikání a podnikatelé, politika, přezdívky, fikce a fantasy, státní správa, rodinné vztahy, křesťanství, psychologie, žurnalisté a novináři, věda, vlastnosti atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Webové online hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky měst a obcí České republiky, Prapory všech zemí světa, Jak má probíhat Štědrý večer?, linky, Dopravní značky, Super online kvízy, humor, zdroje informací, weby, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení,

Jeden fór na závěr. Vtip Večeře s blondýnou: Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční jídlo
Zajímavé internetové odkazy
Fotbalista Andrés Iniesta
Naše tipy
Omalovánky k vytisknutí
Doporučené odkazy
Countries and flags
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů