Nej omalovánky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená Číslo 4 k omalování pro ratolesti. Omalovánka Číslo 4 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, obrázek, online, k vytištění, k tisku, ke stažení, pro děti, zdarma, Číslo 4

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskové tužky, vodové barvy, fixky a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku Číslo 4 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. fixy, voskové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, čísla, zvířata a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, hudební nástroje případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Gormiti, Spiderman anebo Krteček. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, liška, princezna, slon nebo též houby. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 4.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů