Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, jak převést, jak přehrát následující typy souborů: šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, spustitelné soubory, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, grafiku, konfigurační soubory apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Střílečky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Strategie, Logické, Oddechové, Karetní, Klasické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Utah, Montana, Oregon, Delaware, New Jersey, Kalifornie, Indiana, Alabama, Missouri, Louisiana, Iowa, Illinois, Virginie, Západní Virginie, Kansas, Michigan, Wyoming, Tennessee, Vermont, Severní Karolína, Washington, Connecticut, Arizona, Severní Dakota, Maine atd.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Logické hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Deskovky, Adventury, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Auta a závodní, Barbie hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: zdroje informací, č, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory všech zemí, Mamiko Tayama, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internet, Ilustrace, obrázky, Argentina, zeměpis, zábava, cestování, volný čas

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, mapy, ptáci, ženy a dívky, květiny, hmyz, zelenina, náboženství, přístroje, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, muži, osobnosti a lidé, sport, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, ovoce, věda, symboly, zvířata, halloween atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Vtípky, vtipné texty, fóry, kameňáky, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipné texty, fóry, kameňáky, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, černý humor, vtipné hádanky apod.

Síť, technika, zábava, informace

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Vtipy, kameňáky, fóry, ftipy, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, fóry, ftipy, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O ekonomech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O manželství, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky apod.

Obrázky na PC - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. můžete využít v smartphone, notebook, počítač, tablet, obrazovka počítače, mobil, displej, phablet, mobilní telefon, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Slackware, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows XP, Apple iOS (iPhone), macOS, BlackBerry OS, Java ME, Linux Ubuntu. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, oceán, moře, pláže, fantasy, Formule 1, ptáci, velkoměsta a noční život, nature - příroda, květiny, hmyz a pavouci, motorky, sportovní wallpapery, flóra, stromy, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako HD 1280x720, 1366x768, 2560x1920, 1280x960, 393x786, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1024x600, 1080x1920, 800x1280, 1200x1920, 1080x1800, 1152x768, 1600x900, 1600x1200, 3200x1200 atd.

Keywords:Online hry zdarma, hyperlinky, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Vlajka Bruneie, Dopravní značky, výukové pomůcky, weby, Montserrat, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Stručný encyklopedický slovník, V

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Informace, technika, zábava, informace

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na PC

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro phablet, obrazovka počítače, mobil, počítač, PC, tablet, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, notebook, monitor a pro operační systémy Windows Me, Windows 2000, Windows NT, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Android, Windows 10, macOS, Java ME, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, příroda, krajina, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, rostliny, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, auta, letadla, wallpapery, moře, oceány, pláže, noční města, zvířata, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, dopravní prostředky. Vyberte si rozměr z 360x760, 1366x1024, hi res 2560x1920, 1024x600, 1600x1200, 1200x1920, 800x1280, 750x1334, 1080x1800, 1152x1920, 1280x800, 1440x2560, 393x786, 1440x960, 375x667, 375x812 atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: Státy a jejich prapory, zajímavosti, zadarmo, Obrázky k vybarvení, webovky, Kliparty pro Office, Nejhranější online hry zdarma, Vietnam, odkaz, počítače, URL, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

PC pozadí pro Windows - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro počítač, obrazovka počítače, PC, notebook, phablet, tablet, monitor, smartphone, displej, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Mac, Slackware, Windows 98, Windows 95, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows XP, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, OSX. Obrázky na PC z kategorií hmyz a pavouci, ptáci, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, fraktály, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, motorky, Formule 1, sportovní a závodní auta, květiny, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí 1680x1050, 1600x900, 2160x3840, 1920x1080, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 3200x1200, 768x1024, 360x720, 360x640, 375x667, 1200x1920, 1440x2560, 2048x1080, 1920x1440, 800x1280 atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: ČSSD, NHL, Exilový prezident, Prezidenti USA, Ministr, Máj, AIDS, Husité, Druhá světová válka, Charta 77, Pittsburgh Penguins, Žhavé výstřely, Mim, Poslanec, Lord, Spisovatel, Slováci, Boston Bruins, Manýrismus, Pop, Mluvčí, Brno, New Jersey Devils, Hudebnice, Ministři, Křesťanství, Poprava, Rétorika, Olympijský vítěz, Itálie, Egypt, Stoletá válka, Faraon, Textařka, Gymnasté, Rakušan apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: M, Skvělé hry online zdarma, Full HD tapety na PC, Tenisové tapety na plochu PC, Městské a obecní prapory obcí ČR, Super free web games zdarma, humor, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, linky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, info

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Náš tip, technika, zábava, informace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Sportovní hry, Bojové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Logické hry, Strategie, Hry pro děti, Animace, Pro dívky, Střílečky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Adventury a tak dále.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, doporučujeme, Online vánoční webzine, multimédia, Webové online testy zdarma, Vánoční zábava, Super online hry zdarma, Super online kvízy, školství, Webové html5 hry zdarma, Online hry zdarma, Online adventní magazín, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám,

Jeden fór na závěr. Vtip Nevěra?!: Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Štědrý večer
Tipy na zajímavé weby
Bývalá vlajka Československa
Zajímavé internetové odkazy
Jmenovka na dárky
Partnerské weby
Vánoční omalovánky k vytisknutí
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů