Navigace
» Seznam obrázků
» Linky
» Kontakt
Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Avangard Omsk, Fotograf, Obchodník, Žhavé výstřely, Československo, Mluvčí, Básník, Charta 77, Nežijící, Antropolog, Komik, Američané, Básníci, Sci-fi, Hudebnice, Zlatý slavík, Trest smrti, Textařka, Podnikatel, Manýrismus, Rock ‚n‘ Roll, Němci, Boston Bruins, Scénárista, Filozof, Stoletá válka, Slováci, Normalizace, Válka, Atentát, Vládce, Washington Capitals, První republika, Závodník, Překladatel, Poslanci apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Střílečky, Logické hry, Strategie, Animace, Sportovní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Adventury, Závody aut, Relaxační hry a tak dále.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: URL, Seznam souborových přípon, Online životopisy, biografie, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Nesem vám noviny, internetové stránky, č, Vlajky měst České republiky, Real Madryt CF, zdroje informací, F, Obrázky, kliparty, Online hry zdarma

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, umělci, záliby, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, křesťanství, národnost, lékařství, věda, historie, poruchy, školství, vlastnosti, přezdívky, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Síť, cestování, hry a informace

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Karetní, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky, Závodní, parkování - parkovačky, Oddechové, Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v monitor, počítač, phablet, smartphone, notebook, ultrabook, displej, tablet, mobil, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows XP, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows NT, macOS, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows Me, BlackBerry OS. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, květiny, kytky, letadla, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, rostliny, voda a bubliny, operační systémy, Windows, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, budovy a stavby, příroda, krajina, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, wallpapery, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie. Dostupné rozměry 412x846, 1280x1024, 375x667, 768x1024, 1920x1440, 1440x2560, 2048x1080, 1680x1050, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 640x480, 393x786, 1024x768, 1600x1200, 1440x900, 800x600 atd.

Keywords:Online testy zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, zdarma, webovky, Obrázky ke stažení, kuriozity, zeměpis, Full HD pozadí na PC, Pozadí na plochu voda ke stažení, Vše o Vánocích, linky, ú

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Anděl, Jmelí, Brambořík, Neviňátko, Wallpaper, Štědrý večer, Vídeňský punč, Schleich, Vinná klobása, Adventní kalendář, Sněhová vločka, Jídlo, Jarmark, Keramika, Štědrý den, Vánoční filmy, K Tisku, Svíčky, Bůh, Bramborový salát, Vánoční tapety, SMS, Vánoční koledy, Text, Vánoční svícen, Umělý vánoční stromek, Kapr, LED svíčky, Jedle, Patchwork, bezlepkové cukroví apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

úsloví, přísloví, bonmoty, aforismy, hlášky, moudrosti, motta

Citáty slavných, úsloví, přísloví, bonmoty, aforismy, hlášky, moudrosti, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o bohu od různých známých osobností.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: weby, K, školství, Arsenal Football England, humor, V, doporučujeme, Online hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Životopisy slavných osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam zkratek a akronymů

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapery na tablet

Také doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro smartphone, obrazovka počítače, phablet, tablet, mobilní telefon, PC, mobil, počítač, monitor, ultrabook, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, OSX, Chrome OS, Red Hat Linux, Windows Me, Windows Server 2012, Windows 2000, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, FreeBSD. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, nature - příroda, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, fantasy, sportovní a závodní auta, free wallpapers, ptáci, flóra, stromy, Rally, závody aut, motorky, sportovní wallpapery, fraktály. Mnoho verzí a velikostí jako 360x640, 3200x1800, 412x846, 2160x3840, 1280x1024, 360x760, 1800x1440, 768x1024, 750x1334, 375x667, 4800x1200, 1152x768, 1280x720, 1680x1050, 1920x1280, 1366x768 atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Vánoční web, zadarmo, multimédia, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, odkazy, zábava, pro dospělé, Zamilované sms vzkazy, Super online hry zdarma, internet, ú

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Informace, cestování, hry a informace

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Závodní, Pro dívky, Sportovní, Logické, Oddechové, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické a podobně.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, cestování, Obrázky a kliparty zdarma, Online hry zdarma, zajímavosti, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, hyperlinky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, tipy, počítače, Vlajky jednotlivých států USA, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem,

Jeden fór na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přání k svátku
Partnerské weby
Austria
Doporučené odkazy
Grunge hudební styl
Naše tipy
Vánoční dekorace
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů